Wpis z mikrobloga

#relacjemiedzyludzkie #milosc #dda jak sie tworzy relacje? Tego uczy sie w dzieciństwie. Niestety nie znam tego, bo nikt nie zawarł ze mna relacji w dzieciństwie. Po prostu byłam sobie. Dostałam jeść i pić. Samej mnie nie ciągnęło do ludzi. Wszystko z dzieciństwa. Jak tworzy się relacje?
  • 7
@Joa024
mam tak samo, niby moglo być gorzej ale jak kiedyś dziewczyna zabrała mnie na święta gdzie cala rodzina ze soba żartuje, szanuje sie, bez kwasów, razem gralismy w gry planszowe itd. to mimo ze tak sobie to wyobrażałem czułem sie wśród nich totalnie zagubiony
@Joa024:

Z niskiej wartości a jak ludzie to widzą?


Ja mogę powiedzieć tylko za siebie. Dostajesz odpowiedzi od ludzi, których w jakimś stopniu zainteresowała Twoja sytuacja (nie mówię o tych co sobie robią jaja jak w tym wpisie), a oni pozostają bez Twojego odzewu. To trochę jakbyś ich odtrącała. Są tutaj życzliwe osoby, od których możesz dostać "coś lepszego niż obuchem w łeb" jak to kiedyś mi powiedziano na terapii.
Więc
@Joa024 dobrze jest pytać ludzi co u nich słychać, interesować się nimi. Można poznawać w różnych miejscach związanych z jakimś hobby, chodzić na różnego rodzaju eventy, np w Warszawie tego jest dużo.