Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
Ja uważam że Waldi poznał Ewkę wcześniej (on podobno ma salę weselną a ona śpiewa na weselach) i to jest ukartowane od samego początku. On pomaga jej wypromować śpiewanie (ta randka dzięki której ktoś mógł zauważyć nieoszlifowany diament muzyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i pewnie po programie liczyła na śpiewanie w pytanie na śniadanie xD) a on może się polansować przed ludźmi że "miał taką dziewczynę i wszyscy mu by jej zazdrościli" no i wystąpił w najczęściej oglądanym programie. Dlatego on w międzyczasie pisał z inną babą i pojechał do niej przez pół Polski, bo wiedział że z rolnika nic nie będzie. Przed kamerami musiał zachować twarz i powiedzieć, że program jest najważniejszy i zerwać z tamtą babką przez telefon. Ewka wydaje się bardzo zapobiegliwa i uważa, żeby nie powiedzieć czegoś niepoprawnego i żeby nikt nie dociekał prawdy. Oni przez ten czas nawet nie przeprowadzili jednej rozmowy żeby się poznać a wręcz rozmawiają jakby znali się już wcześniej.
  • 7
  • Odpowiedz
@adam-radi: @jan-paweldsaadsasd Teoria spiskowa. Aż tak dobrym aktorem nie jest. To tak jak w ,,Ślubie" Jacek +15 kg.z 1 edycji wymyślił, że Laura i Karol znali się przed programem, chcieli mieć wesele za free, zgłosili się, a wybrali im kogo innego do ślubu. Walduś to taka lokalna gwiazdka, starszy brat wielkopolskiego króla parkietu i musiał promować ,,Britney Spears" jak ją inna dziewczyna z 3 nazwała. Nie stworzą nic, bo to 2
  • Odpowiedz
@jan-paweldsaadsasd: możesz mieć rację w sumie. Mnie od dwóch odcinków triggerują pytania Ewki "a nie za chuda jestem dla ciebie"? I jego odpowiedzi że owszem, ale w sumie może być XD Tak jakby dogadali się na samym starcie, że będzie to powód, że jednak nie zagrało i się rozstają. Powód neutralny, bo nie dotyka ich charakterów czy innych partnerów/zdrad, a do tego dla większości ludzi szczupłość Ewy jest jej zaletą. Nie
  • Odpowiedz
@adam-radi: jemu sperma uderza do głowy co już było widać od momentu listów xD Może on liczył, że to dalej będzie ciągnięte i będą na serio razem po tym (albo to ja za bardzo odleciałem xD)

@Sylwiusz89: tylko w ślubie masz duży element losowości bo "eksperci" wybierają pary, więc tam są bardzo małe szanse że połączą Cię ze znajomą osobą (co do tamtej teorii to Karol zachowywał się baardzo pozytywnie
  • Odpowiedz