Wpis z mikrobloga

B0lki priorytety to kariera, podroze i przyjaciolki bo zli mezczyzni maja zbyt wysokie wymagania. Jako taki wyglad, niski przebieg i brak gowniaka? Uuu zbyt wiele wymagasz kolego. Nie poyebalo ci sie w dupie przypadkiem? A pozniej sie dziwic, ze wskaznik urodzen w Polsce jest prawie zerowy i zeby gospodarka nie doznala zapasci to trzeba mokebe i pakistancow sciagac z krajow trzeciego swiata bo b0lki przez lata programowania tvnow, wysokich obcasow, onetow i innych gowien zostaly zaorane psychicznie. Jak zniszczyc dane panstwo bez bomb i wojny? No po prostu rzuc social media i programuj najbardziej podatne jednostki na chloniecie zwyczajow podawanych na kazdym kroku. Facetow nie da sie wysterowac bo faceci sa indywidualistami majacymi gdzies zdanie innych i nie sa podatni na takie gierki wiec caly korpo swiat skupil sie na tej bardziej podatnej na zachowanie stadne i akceptacje w stadzie plci a ta plcia sa kobiety. One potrzebuja bardziej atencji i bycia trendi a takie mamy trendy jakie mamy obecnie.

JulianGangol - B0lki priorytety to kariera, podroze i przyjaciolki bo zli mezczyzni m...

źródło: Screenshot 2023-11-19 18-42-21

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@JulianGangol chłopy mają wymagania xD. Żeby nie miała kaszojada i żeby nie była gruba.

A niektórzy to już tylko wymagają popijania cisowianki spermiage, którą są gotowi bezwarunkowo serwować.

Wymagania z orbity, zaiste
  • Odpowiedz
@JulianGangol: To zadajmy pytanie, co kobiety mają do zaoferowania facetowi oprócz seksu? Większość ma do zaoferowania właśnie tylko seks, a wymagania ma z kosmosu.
Nie chce się kłócić, która płeć gorsza, bo to nie ma sensu. Jednak moje wymagania przy mojej byłej były praktycznie zerowe xD. Głównie wymagałem brak kłamstw i normalnej relacji. Też jak mi się noga powinela, to zrozumienia, a nie kopania mnie i dobijania.
Jeżeli za dużo
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Jestem facetem, mam 28 lat i mam dokładnie takie samo zdanie jak ona jeśli chodzi o dzieci. Wy to jesteście jak stare baby co to myślą, że żyjemy na jakiejś odległej wsi w 1937 roku i musimy mnożyć się na chwałę boską, bo w sumie co nam innego w tym zadupiu zostało XD

Dzisiaj świat oferuje ogromne możliwości, a nie tylko przesiedzenie na zagrodzie całego życia z gromadką dzieci,
  • Odpowiedz