Wpis z mikrobloga

podatki są dla tych klaunów zbyt ciężkie do ogarnięcia, a pojęcie kwoty wolnej od podatku totalnie ich przerosło, więc mamy powrót do prostackiej narracji kierowanej do ich wyborców ( sebków na magazynach i „patriotów”, którzy wyjechali do Holandii/UK psuć opinię na temat Polskiego społeczeństwa) szczucie na mniejszości zdecydowanie lepiej im wychodzi bo nie wymaga szczególnych umiejętności, a trafia bezpośrednio do najniższej warstwy społecznej czyli prostackich kiboli/ homofobów i innych nieudaczników, którym Ukrainiec bez znajomości języka Polskiego „zabiera prace” bo kto normalny zesra się o koszulkę XD? #konfederacja #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
gardzenarodowcami - podatki są dla tych klaunów zbyt ciężkie do ogarnięcia, a pojęcie...

źródło: IMG_2527

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gardzenarodowcami: Pomimo tego, że nie jestem sympatykiem Konfederacji ani przeciwnikiem LGBT, uważam, że jest to znieważenie symboli narodowych. Nawet jeśli prawnie tym nie jest (tak zakładam, bo gdyby było, to spodziewałbym się o to grubej afery), to taka koszulka jest dla mnie bulwersująca, tak jak każda inna poważna modyfikacja godła. Jeśli mój tok myślenia jest błędny, change my mind.
  • Odpowiedz