Wpis z mikrobloga

#polityka

@ciekawehistorie @MrMgr

Dlaczego nie jestescie w goracych z materialem https://wykop.pl/link/7277921/ciekawehistorie-stan-wojenny (glowne plus powiaane)

To jest zloto. Doskonale pokazuje jaki z walesy jest cham i prostak. CO prawde troche dlugi i wymagajacy myslenia wiec trole nie dadza rady. Ae pieknie wyjasnia. Szczegolnie moment jak gwiada wymusza uwlnienie wiezniow politycznych walesa na plocie przypisuje to sobie (gdzie mial to w dupie)

O taki wykop nic nie robilem. Taki to noblistai bohater - co sra w gacie.
  • 7
@Filjan: Jeses debilem czy tylko udajesz? Udawanie dobrze CI wychodzi.

Nawet nie zobaczyles materialu i nawet nie wiesz o czym piszesz.

No albo masz IQ ameby i jednak zobaczyles ale nie zrozumiales.
@Filjan: A ty wciaz jestes debilem badz ameba ktora nie potrafirozumiec faktow.
Jakbys se poogladalmoj profi to bys wiedzal. Zaoszczedze Ci jednak tej meki ktora przerosnie Twoje cale 2 szare komorki. Lepiej zebys mial dwie dzialajace niz 2 usazone.

po pisie i konfederussji (a takze lewicy) jede jak po burej suce (tak zebys nie musial sie wysilac)

Ale skoro ogladnales dzisiaj to:

No albo masz IQ ameby i jednak zobaczyles ale
@gorzki99: Bycie w gorących nie jest pod moją kontrolą. Sam chciałem dodać film do wykopu ale się spóźniłem, ale dla kompletności dodałem w powiązane pierwszą cześć. Jest to dla mnie o tyle ważny temat, bo do dziś lvl40 jestem wnerwiony na post PRL-owską szkołę. Do 8 klasy (1998) historia skończyła się 2 wojną światową, technikum abarot to samo #!$%@? o królach z dupy z przed tysiąca lat do 2 wony światowej.
@MrMgr: Hitoria nigdy mnie nie fascynowala. Ale uwazam ze najazniejsze fakty to by nalezalo znac.

Pamietajac o tym ze historie pisza zwyciecy nie do konca moze byc prawda co nam przekazuja obecni zwyciezcy. A ludzie lykaja jak pelikany "bo tak w ksiazce od historii bylo" Za niedlugo zaczna sie powolywac na "bo tak w ksiazce od HITu bylo" :DDD

Z walesy zrobiono bohatera. Owszem ze mial wplyw na to co sie