Wpis z mikrobloga

@kinasato: nie wiem przyjacielu. Dobra na pewno, to duża sieć nic jeszcze z Pepco nie zawiodło moich oczekiwań. W Action kupiłem najtańszą za 30 złotych tksi krążek, mam zawalone biurko, w dodatku miałem pierścienie z tyłu smartfona no i nie ładowało. Nastrój mi spadł na dwa tygodnie. Ale coś mnie tknęło i ustawiłem w kuchni na pustym stole i zaczęło ladować. Pozdejmowalem już większość pierścieni z telefonu, takich nalepianych uchwytów na
@kinasato: coś koło tego ładuje swój gdybym chciał pustą do 100% xD. Mam 5000 coś tam coś tam (mHa czy tam mAh, w każdym razie gdy go kupowałem to była największa dostępna na rynku bateria), Ale to jest obmyślone na doładowywanie. Wielokrotne, bo tak się litowe powinno ladowac. I do 80%. Są to zalecenia ze źródeł ktorym ufam, bo do tej pory mnie nie zawiodły. Ta z Action pewnie ładuje tak
@Poludnik20: sam dzyndzel bez klawiatury kosztuje 45 zł. Asusa, z wyglądająca na pozłacana końcówką. Tu jest wprawdzie napisane „receiver” przy dzyndzlu czyli, że niby klawiatura nadaje a dzyndzel odbiera. Ale przeciez słuchawki też mają akumulator w sobie, tak jak klawiatura ma baterie....

Także tak będę łamal system. Hahahaha :))
@kinasato: dzień dobry, wczoraj przeglądałem elektronikę którą Amazon przecenił w ramach Black Week i powiem Ci, że wśród ładowarek indukcyjch w okolicy stówki nie są wcale lepsze. Tu 15 czy ta moja 30, tam 100. Porządniej trochę wykonana, ale warunki takie same.