Wpis z mikrobloga

Mirasy spod #pcmasterrace #komputery #olx jest szansa za nieduży hajs wyrwać jakiś kilkuletni kąkuter od małolata bo jemu już najnowsze tytuły nie chodzą w 163;3fpsach? Jeśli tak to jak szukać? Co wpisywać albo na czym oprzeć swoje poszukiwania?. Szukać po karcie? Procku? Jakiś fajny szyfr w opisie? xD Potrzebuje niedrogiego, myślę max 2k kompa co by pograć w jakieś starsze tytuły, pewnie jakieś szczelanki multi czy tam jakieś #rts czasem może jakieś zdjęcie poprzerabiac jak w końcu wyjdę gdzieś z aparatem na łowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
@0caffe tak jak pisałem najlepiej do 2K się zamknąć. Nie wiem jeszcze czy chce wydawać więcej bo nie mam pojęcia ile będę używał, mam macbooka z roboty i do neta i innych styka, jedynie czasem człowieka najdzie żeby pograł w jakaś startegie czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ExtraIntrowertyk: Jak masz coś poskładanego na oku to podlicz sobie ceny poszczególnych części na aukcjach bo czasem bardziej opłaca się w częściach kupić. Używane karty graficzne to zwykle loteria i część która najczęściej się psuje a jeszcze można trafić coś po koparce.
Tak patrzę że w twoim budżecie idzie kupić nowy sprzęt ktory nieźle uciągnie nawet cyberpunka https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-pazdziernik-2023-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach?page=0,3
Może byś uciął na używanym ryzenie 1600 af 110zł (który będzie trochę słabszy
biskup2k - @ExtraIntrowertyk: Jak masz coś poskładanego na oku to podlicz sobie ceny ...
@ExtraIntrowertyk: Ostatnio ceny mocno poszły w dół. Oglądam ostatnio jakichś polskich youtuberów komputerowych w challangu na budowę kompa z używanych podzespołów to ram kupili taniej nowy niż używany. Dysków SSD też za bardzo nie opłaca się kupować używanych zwłaszcza że mogą już być zmęczone życiem.