Wpis z mikrobloga

TAKŻE TEGO

OŚWIADCZAM NINIEJSZYM, ŻE MOJE KONTO NA FACEBOOKU JEST OTWARTE NA OGÓLNE PRZEGLĄDANIE przez policję, CBŚ, ABW , FBI i CIA, RCMP, KGB, KGHM, RTV Euro AGD, MEDIA MARKT, SATURNA, OBI, CASTORAMĘ, LEROY MERLIN, SiEWiERĘ, PSB MRÓWKĘ, MAL-DREW, Gwardię Szwajcarską, Zakon Syjonu, Wu-Tang Clan, mieszkańców Śródziemia, Agentów Muldera i Scully, Spocka, Kapitana Kirka, wszystkich żołnierzy Gwiezdnych Wojen i Dartha Vadera, Groota, Draxa, Nebulę, Strażników Galaktyki, Szalonego Kapelusznika, kota z Cheshire, Alicję w Krainie Czarów, Królową Kier, S.H.I.E.L.D, Avengers, Iluminatów, facetów w czerni, X-Menów, Ghostbusters, Ligę Sprawiedliwości, Thanosa, Gandalfa i Dumbledore'a, Świętego Mikołaja, Wróżkę Zębuszkę, Zająca Wielkanocnego, Latającego Potwora Spaghetti, Żółwie Ninja, Świątynię Shaolin i Mnisie Zakony, Doktora Who, Scooby'ego Doo, WWF, GPeace, ATP, WWE, UFC, LPG, DVBT, HDMI, Jay'a i Silent Boba, i Chonga, Checkersa i Pogo, a nawet Tiny Tima, Sponge-Boba i Patricka. Czyli przez Wszystkich.
Poza Put-in'em i Torbanem OFC.
Wiem, że cokolwiek opublikuję na jakiejkolwiek platformie społecznościowej może zostać udostępnione, oznaczone, skopiowane i opublikowane gdzie indziej. Jestem z pokolenia nerdów na przejściu do starców i niby chcę uszanowania moich praw, jednak godzę się na wszystko.

(skradzione z netu i dopasowane do subrealiów)

#heheszki #facebook #smiesznypiesek