Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
Wróciłem do gry w lola po roku przerwy przez worldsy i to była najgorsza decyzja jaką mogłem podjąć.
Ta gra niesamowicie uzależnia, aż sobie zdołałem wmówić, że ja lubię xD, budzi we mnie zdenerwowanie w trakcie grania, a jestem osobą która rzadko się denerwuje.
Kompletnie trwoni cenny czas, mógłbym pograć w jakąś grę fabularną z której mógłbym wyciągnąć coś mądrego jak z książki.
Zaniedbałem w tym tygodniu bardzo studia przez tę grę (Zaj*bałem 100 gier w tydzień XD).
Robię uninstall.
  • 3
  • Odpowiedz
@Wimix21: bardzo to jest ciekawe bo wiele osób tak ma, ja swoją kariere w lola skończyłem jakieś 8 lat temu i od tego czasu jedyne co to oglądam rozgrywki plus u kogoś na streamach i mega mi się przyjemnie to ogląda to gdzieś w tle nie kusi mnie ani troszeczkę w to grać bo wiem co mnie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wap_eeL: Też mi się przyjemnie ogląda, a z graniem jest tak, że jedynie przez krótki okres po powrocie jest to nawet przyjemna gra, a później już jedynie grindujesz.
  • Odpowiedz
@Wimix21: jak już to tylko na jakieś ciekawe rzeczy wracać, a i tak trzeba uważać - ja po ponad 1,5-rocznej przerwie wróciłem na 10-lecie Ligi, bo fajne eventy i znowu na ponad 2 lata w tym utonąłem XD
potem on-off, ostatnie kilka miesięcy znowu off, możliwe że już na stałe
  • Odpowiedz