Wpis z mikrobloga

@Felixu: bo samemu ch*ja zrobisz ¯\(ツ)/¯
Jeszcze w Polsce, typ co znalem pojechał do DE stary mu robotę załatwił. W PL zarabiał ok. 4 tys zł a tam ma 5.5 tys euro na łapę [] Czyli ok. 24 tys zł na miesiąc []
  • Odpowiedz
@MIREK_FAJFUS: Jak mieszkasz z kimś normalnym to łatwiej dwie wypłaty, a więc opłaty itd... z jednej wypłaty a życie z drugiej albo zbieranie na coś ¯\(ツ)/¯ A jak samemu to na styk i nara ale lalki lepsze wg. tagowiczów []
Kredyt i starsi mogą wspomagać jak ogarnięci a nie patola []
  • Odpowiedz
@Felixu: jak nie masz starych, którzy cię poratują kasą to zesrasz sie, a nie dorobisz sie niczego konkretnego w rozsądnym czasie, rozsądnym nakładem pracy. Starzy moga nie wyglądać na mega bogatych, ale wystarczy, że sprzedadzą parę hektarów ziemi i już cyk synek/córka mają na wkład własny. Jeden mój znajomy pracował jako urzędnik za niedużą kasę, ale matka sprzedała dom pod miastem byłym wojewódzkim, rodzice jego żony też coś dorzucili i cyk
  • Odpowiedz
@Felixu też byś chciał być już po ślubie i budować dom)/kupować mieszkanie? Bo potem jakby doszło do rozwodu baba cię puści z torbami i trafisz pod most.
  • Odpowiedz
@Felixu: Jeśli przez over rozumiesz kredyt na 30 lat na 2 pokoje w wojewódzkim to tak. Wszystko co napisał @Eugeniusz_Zua się zgadza. Sam mam młodszego znajomego, który kupował mieszkanie 2 lata temu. Zapytałem co będzie tam robił a on powiedział, że nic bo to na wynajem a to w którym mieszka kupili mu rodzine już dawno temu xD. Oba mieszkania w wojewódzkim i oba około 100m.
  • Odpowiedz
@Felixu a jakbyś miał takie mieszkanie to myślisz że łatwiej by było pokryć samicę bez gumy? A potem ona by mogła w każdej chwili na psy zadzwonić i korzystając z ustawy antyprzemocowej #!$%@?ć cię z tego mieszkania.
  • Odpowiedz
@Felixu normalnie. Wystarczy, że kobieta która przebywa w TWOIM mieszkaniu zgłosi, że czuje się zagrożona/coś jej zrobiłeś i przyjeżdża policja i wywala cię z chaty, nic nawet zabrać ze sobą nie możesz. Tak w praktyce wygląda ustawa antyprzemocowa wprowadzona przez Ziobro.
  • Odpowiedz