Wpis z mikrobloga

Ktoś podpowie, którym wpisem w oscamie można przydzielić linijki do konkretnych kanałów? Chodzi mi by np. do kanału nr1 łączyć się tylko z serwerem nr1.

#cccam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@st_patryk: musisz sobie zrobić plik oscam.services i dodać odpowiednie srvidy do tego serwisu i potem przy readerach, które nie chcesz żeby dekodowały dane kanały zaznaczasz "Not_Services:" w oscamie
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel @Miecz12
Dzięki, może się uda coś podziałać. W hipotetycznej sytuacji jeden z serwerów mimo pobrania "danych" zwraca "not found" lub od czasu do czasu ma freezy mimo że jest "found", ale za to działa dobrze na kanałach gdzie pozostałe nie dzialają. I z tego powodu dobrze by było związać ten serwer tylko do kilku kanałow a reszta już leci normalnie :)
  • Odpowiedz
@st_patryk: powiedz mi czy chcesz po prostu gotowca, bo jeśli nie no to ci już napisałem że musisz sobie zrobić plik oscam.services, możesz sobie wyłączyć tylko konkretne kanały, albo cały caid, jak wolisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: zrobiłem ten plik, udało się wyłączyć konkretny kanał (wpisałem caid, srvid I provid) i dodałem wpis do reader. Działa ok. Zastanawiam się tylko jak wyłączyć cały CAID bez wpisywania pozostałych srvid i provid dla każdego kanału z osobna.
  • Odpowiedz