Wpis z mikrobloga

#hotelparadise druga sprawa to tak jak myślałam z relacji Malu i Marvina wyszedł jeden wielki emocjonalny rollercoaster i toxic vibe. Widać że chciał to elegancko zamknąć, a teraz pewnie musi żyć w strachu z czym ona nie wypali, zwłaszcza że jest bardzo aktywna w social mediach.
  • 9
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Nie wiem co by się musiało między nimi wydarzyć żeby tak reagowała na zwykły opis sytuacji. Trudno brać ją na poważnie jeśli zarzuca "brak człowieczeństwa" i nie wyjaśnia że sytuacji, nie podaje przykładów tylko idzie w narrację wielce skrzywdzonej. Czym?
  • Odpowiedz
  • 5
@Dewasta wiesz skoro ona w HP z każdej byle pierdoły robiła mu aferę, to może jakieś jego zachowania w życiu codziennym odbierała jako atak, ujmę? Nie wiem ale jedno jest pewne, laska jak dla mnie może być lekko zaburzona, już sama ta jej mega aktywność w sieci i opisywanie każdej jednej rzeczy jest niepokojąca. Szkoda mi Marvina, pewnie ta sytuacja będzie długo się ciągnąć za nim.
  • Odpowiedz
@yolllx33: Potrzebowała zostać sama to i została sama. Nie dziwię się że Marvin nie chciał powtórki z rozrywki po tym jak się przeprowadził do niej i musiał sobie układać życie na nowo.
  • Odpowiedz
Trudno brać ją na poważnie jeśli zarzuca "brak człowieczeństwa" i nie wyjaśnia że sytuacji, nie podaje przykładów tylko idzie w narrację wielce skrzywdzonej. Czym?


@Dewasta: zjadł kiełbaskę która miała być dla piesków
  • Odpowiedz