Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nie ocenia się książek po okładkach, co pokazuje pierwszy pozytywny odbiór srocha, ale pamiętam jak od początku nie lubiłem mongołki przez jej mega wredny wyraz twarzy i się nie pomyliłem xD W tym wypadku bitch face pokrywa się z charakterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@yolllx33: Albo te wyrzuty, że nie przywróciła jej Krzysiura jak miała taki wybór XD nawet na uber pandorze to wypomniała, straszny człowiek, chyba gorszy od srocha, bo on dał się dosyć szybko przejrzeć, a tamta lepiej się ukrywała
  • Odpowiedz
@Bebemos: paradoksalnie, przez to że Łucja nie przywróciła krzysia, to pomogła mongołce - jakby on wrócił wcześniej, miałby więcej czasu żeby się zorientować że jest tylko marionetką w grze i mógłby odpulić się sam albo mongołkę, a tak dotrwali do tygodnia finałowego
  • Odpowiedz
@yolllx33 u niej sie tak kompleksy uaktywniły jak weszła Łucja, ze zainicjowała na nią nagonkę. Dramat. Laska w wieku 22 lat już ma zrobiony nos, usta, owal twarzy, doczepione włosy i rzesy (i moze coś jeszcze, ale nie jestem specjalistka w temacie). Na tiktokach, które dodaje są zawsze filtry upiększające (nie wiem jak na insta, bo nie chce jej dawać jej follow). Widać, ze ma poważne problemy z akceptacja.
  • Odpowiedz