Wpis z mikrobloga

#famemma
W sumie zapomniałem. Beka, że narkoman, który jak sam się pucował ma nerwicę (stany lękowe), dorzuca do swojego organizmu sterydy. Na każdym strimie jęczy, że coś nie tak ze zdrowiem ale dla chwilowego pozbycia się jednego z wielu kompleksów kłuje dupę xD Tak trzymaj byq!
Część wykopków używa argumentu, że gruby ma hajs, że wręcz wygrał życie ale dla takiego przegrywa kasa to najgorsze co może być. Dzięki tej kasie stać go na wieczne ćpanie, na sterydy, na niszczenie sobie życia, a on nie potrafi odmawiać. Ani tyci mi go nie żal, zwłaszcza za to wypinanie się na kolegów oraz za te nędzne manipulacje i za krycie pedo. Teraz baxton jest nakręcony, bo jednak pandora nie uderzyła w niego tak jak powinna, zapewne znowu "płynie" ale dojdzie do etapu, że wkradnie się marazm, znudzenie. Znowu aferki będą raz na miesiąc, a ten głupawy uśmieszek zejdzie mu z facjaty. Osiągnie jakiś limit dzięki sterydom i zacznie się spadek. Każda część jego życia, to potężny problem, tak jak ten wspomniany dzisiaj trądzik. Wzrost, kutanga, mistrz śląska, waga, japa...kompleks za kompleksem. Zamiast się leczyć, typ leci ze wszystkim co ryje banię. Dla niego ten cały fejm, to zmora i dla mnie już jest postacią tragiczną ale on dopiero skończy marnie, kwestia czasu. Psycha krucha jak opłatek.

Beka była jak farmazon przyfarmazonił, że ma przy sobie test na dragi i baxton nie wytrzymał 10 sekund i pękł, że zrobi test...ale po programie xD Zresztą jego paniczne zachowanie mówi wszystko.
don-zwierz - #famemma 
W sumie zapomniałem. Beka, że narkoman, który jak sam się puco...
  • 14
@duzeelobenc: w przypadku osoby, która ma takie problemy z głową, zastanawiałbym się nad rutinoscorbinem. Wiadomo, że będzie wersja, że pod okiem lekarza, bo na inną nie może sobie pozwolić. Każdy freak ładuje "profesjonalnie"...tak jak Karaś i ten czarodziej co nad nim czuwał albo inne Tańcule.
No, potrzebne jest baxtonowi do flexowania się wyciskaniem 150 czy tam 170 kilo. Marihuanę też mu lekarz zapewne przepisał. Metadon też ma uzasadnione zastosowanie w medycynie.
@don-zwierz: nie wiem, nie interesuję się aż tak bomblem czy ma jakieś choroby psychiczne lub zaburzenia. Pisałem tylko, że uzasadnione trt pod okiem lekarza ma jedynie pozytywny wpływ na organizm mężczyzny.
@don-zwierz: Jak on sterydami chce leczyć kompleksy małej kuśki, wzrostu, nerwicy czy zastąpić tym inne używki to pozdro dla niego xD .. na bombę jak już wchodzisz to na całe życie, jaki sens ma wejście na powiedzmy 3/4 miesiące, a potem zjazd i leczenie tego co #!$%@? w hormonach i dochodzenie do siebie ? A czym dalej tym trudniej i gorzej. Za takie rzeczy można się brać jak się ma ustabilizowane
@duzeelobenc: nom, jak każdy specyfik, który jest stosowany w uzasadnionych przypadkach. Gruby tego nie potrzebuje, jemu zależy na wynikach na ławeczce, a i to mu minie.

@XYZ91 w punkt! Zdaję sobie sprawę z tego, że można brać z głową albo np. u kolegi seby w piwnicy ale przypadek baxtona, to kolejna zachcianka, żeby jak piszesz - leczyć kompleksy. Zgadzam się, że sterydy nie wiodą prymu w tym co mu najbardziej szkodzi
@don-zwierz: Tak, ja to też nieprecyzyjnie napisałem. Zamiast się jak piszesz wyleczyć, pogodzic samemu ze sobą, poukładać sobie w głowie, odpocząć rzeczywiście, wyciszyc się, porozmawiać z psychologiem, otoczyć się wartościowymi ludźmi, pobyć z rodziną, znaleźć sobie właściwą kobietę do życia to chce znowu swoje kompleksy, swoje słabości zamaskować treningami i sterydami, które nie przepracują za niego tego wszystkiego, wysoki poziom testosteronu wcale się nie równa z harmonia w głowie i życiu,
@duzeelobenc: zdajesz sobie sprawę, że sterydy są potrzebne osobom, których celem nie jest robienie wyników siłowych, tylko np. powrót do pełnej sprawności? On dzisiaj wyraźnie mówił do czego mu potrzebne są sterydy.
@don-zwierz: Mi chodziło o to, że on może przez swój styl życia mieć niski poziom testosteronu, może się kwalifikować do trt a przy okazji trenować i wtedy mimowolnie one mu też w tym pomogą. Ja już pisałem, nie śledzę i nie oglądam aferek więc nie wiem co mówił. W głównej mierze chodzi mi o takie tworzenie obrazu psychologicznego na temat jego osoby po tym co widzisz w internecie. To tak jakbym
@duzeelobenc: opieram na wszystkim, co mówi sam. :-) Nie miał problemów z opowiadaniem, że miał prawie raka, bo było podejrzenie ale okazało się, że to nie to xD itp. itd. W sumie mniejsza z tym. Pozdro!
@don-zwierz Boxdel jest przede wszystkim uzależniony od atencji. Zwracanie na siebie uwagi, bycie w centrum to jego najsilniejsze uzależnienie - stąd też pojawiają się poniekąd pewne zachowania, które wiążą się z kompleksami. Kto rzuca się w oczy? Ktoś duży, ktoś wysoki (ktoś gruby, stojący na palcach). Kolejny etap to wygląd zewnętrzny - dziwne płaszcze, garnitury, buty na koturnach, regularne zmiany fryzur itp. To wszystko pozwala zwrócić na siebie uwagę, jednocześnie odwrócić uwagę
@don-zwierz Dlatego też jego decyzja związana z ultimatum w Fame ma widoczny związek z jego silną potrzebą atencji. Jako udziałowca zupełnie nie zainteresowało go położenie spółki, zyski, opinia publiczna czy ewentualna sprzedaż udziałów za duże pieniądze i spokojna przyszłość.
Bez Fame straciłby swój największy dotąd kanał nadawczy, jego wizerunek by przygasł, a on sam przestałby być na topie.