Wpis z mikrobloga

#hotelparadise To co - Mongolka wydymała Krzysiura - niby oczywiste, ale oficjalnie:)
"Po wyjściu z hotelu próbowałem oczywiście z Torii się w jakiś sposób kontaktować i spotkać. Niestety nie będę oszukiwać, że Torii wracając do Polski miała do nadrobienia studia, jakieś tam zaległości i tak dalej, niestety nie udało nam się spotkać prywatnie w tym czasie. Ja sobie już po prostu odpuściłem, w międzyczasie też dowiedziałem się, że ona się z kimś spotyka, gdzie nie była w stanie mi czegoś tak otwarcie powiedzieć"
  • 16
  • Odpowiedz
@kipman1: ale szok, cały Krzysiur ,poznał ją w ,,wakacje'' i zaiskrzyło ,nie pożar w sercu czy w portkach u niego zagościł :)

''Zrobiliśmy sobie wspólne tatuaże, mamy z boku na uchu to samo, wytatuowaliśmy sobie nasze imiona, gdzie ja wcześniej twierdziłem, że nigdy tego nie zrobię, jednak przy niej zrobiłem, przekłuliśmy sobie sutki Bardzo się dobrze odbieramy, jesteśmy bardzo za sobą i to widać i czuć — powiedział Krzysztof''
no padłam
  • Odpowiedz
@Amikamamy: moje oczy () nie wierze ze ten chłop ma 30 lat. A jak zakochany kundel gada o kolczykach w sutkach.. matko bosko
  • Odpowiedz