Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski,

Wylosowałem następujące zadania:

1) Wydrukuj 10 karteczek z motywacyjnymi cytatami i pozostaw je w miejscach publicznych- każda karteczka w innym miejscu. Może to być lada kawiarni, stolik w restauracji, ławka w parku czy szyba czyjegoś samochodu. - Sfotografuj wszystkie miejsca.
2) Wykonaj karmnik dla ptaków. Ważne, żeby miał solidną konstrukcję.
3) Zrób jesienną akcję sprzątania świata i podziel się fotorelacją.

Chciałem wybrać 3) i sprzątnąć jeziorko szmaragdowe w #szczecin. Ja bym sobie ponurkował, sprzątnął kawałek świata i przyszpanował fotografując się w suchym skafandrze z siatką puszek zbierając sto plusików... Ale to by mi zajęło co najmniej 0,75 dnia i wymagałoby sporo logistyki, więc wybrałem mniej spektakularne 2)... No i się bardzo przejechałem na tym pomyśle.

Od początku... Znalazłem fajny przepis w internecie:
https://e-ogrodek.pl/jak-zbudowac-karmnik-dla-ptakow/ar/c9-16409545.
Niżej w spoilerze opis i moje uwagi do projektu.


Sorry za słowotok. Karmnik praktycznie skończony. Zostały kwestie kosmetyczne. Kule mocy i batony tłuszczowo-owocowe już kupione, ale czekam, aż mi pokost wyschnie... Wtedy też wszystko trafi na balkon. Czy żałuję tego czasu? NIE... pomimo, że kilka dobrych godzin po prostu zmarnowałem przez swoje błędy (i kasy też), ale była to dobra lekcja majsterkowania i stolarki. Przed nadejściem wiosny mam już plan zrobienia budki lęgowej dla jerzyków. Mam już projekt i konsultowałem to ze znawcą tematu jerzyków.

#mirkowyzwanie
Persilwgelu - Cześć Miraski, 

Wylosowałem następujące zadania:

1) Wydrukuj 10 karte...

źródło: temp_file1333007387416607418

Pobierz
  • 1