Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #tvp #tvpinfo #bekazlewakow #bekazpo Można gościa lubić bądź nie, każdy ma jakieś swoje sympatię, wiadomo. Ja sam nie popierałem i nie popieram PiS'u czy innej partii, bo jestem bardziej apolityczny i nie byłem nawet na wyborach.. Natomiast nie można odmówić temu dziennikarzowi, że przez ostatnie lata jechał z totalną koalicją chaosu jak po burej s**e i podniósł poziom tvp naprawdę o kilka poziomów. Jest to osoba bezkompromisowa, która nie bała się patrzeć politykom na ręce I często przypominał ich relatywizm i hipokryzje..Człowiek o naprawdę wysokiej prezencji, której może mu pozazdrościć większość dziennikarzy w Polsce. Zawsze lubiłem oglądać jego programy, z których naprawdę można było sporo się dowiedzieć i przemyśleć przy toczących się ciekawych dyskusjach.. Mam nadzieję, że przedstawicielom koalicji chaosu nie uda się tak szybko namieszać w zarządzie tvp i będzie można nadał oglądać programy i audycje Pana Miłosza.
Pobierz Balonowy21 - #wybory #polityka #tvp #tvpinfo #bekazlewakow #bekazpo Można gościa lubi...
źródło: received_253678974012015
  • 9