Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Żadnej edycji poza allstars tak nie wymęczyłam. To był jakiś eksperyment z doborem i kolejnością i już chyba wiedzą , że się nie udał kompletnie. Dla mnie z tych 3 par dobrze , że odpadł Paweł z Oliwią , bo chyba jako jedyna nie przepadam za Oliwią , za bardzo się stara być niekonfliktowa i korzysta z tego , że jest najmłodsza i na siłę robi z siebie taką dzidzie jak mówi, i to stories co usunęła o Kori, raz pokazała, że ma jakieś zdanie i zaraz usunęła, pod tym względem są z Pawłem bardzo do siebie podobni.
  • 5
  • Odpowiedz
@armatka9: Troche racja, z Jackiem kliknelo, wszystko pieknie, "silna para" jak nic, poszła w odstawkę- "nic się nie stało, bo był szczery, ani żalu, ani złości. Pogadala raz z Kukizem, wszytsko pięknie, super para z perspektywą na slub niemalże. Za słodko i za gładko to wszystko szło, by było prawdziwe. Natomiast na tle tej bandy socjopatów to jednak wyrózniała się pozytywnie, gdzie istnieje duża szansa , ze w "normalnej" grupie ginęłaby
  • Odpowiedz
@armatka9 moim zdaniem Oliwka jest po prostu bardzo młoda, stad niektóre jej zachowania. Uważam, ze powinni podwyższyć limit wieku i brać osoby przynajmniej od 21 r.ż. Nono tez w hp4 miała 19 lat i była niedojrzała i mocno podatna na manipulacje. W all starsach wypadła juz duzo lepiej.
  • Odpowiedz