Wpis z mikrobloga

@9Japko9: Jak nie miał dowodów jak w filmie Sylwka jest rozmowa Baxtona z laską z którą kręcił Stuu, sam do niej wypisywał i pytał się czy są razem. Dobrze montuje filmy xD A to instastory po próbie samobójczej dzień albo dwa po filmiku? A to gadanie o sprzedawaniu udziałów, o tym że będzie leakował wszystko związane z Fame a nie leakuje nic a do tego jeszcze siedzi w studiu podczas Cage.
  • Odpowiedz
@XYZ91: O i jest wykopek z największym kompleksem wielkiego Boxdela ktory spamowal tag miesiac i przegral xD Witamy najwiekszego hejtera robisz to za darmo?
  • Odpowiedz
@RafDan: jest tutaj gorszy przypadek. Chłop co siedział tam z nimi na tych teamspeakach, oglądał te nastolatki ale że mu w życiu nie wyszło to się teraz domaga usunięcia boxdela z neta. Ciekawe czy będzie taki wygadany jak go policja zaprosi na przesłuchanie w związku z tymi fotkami olciak.
  • Odpowiedz
@RafDan: Przegrał, bo ja nie mam co robić tylko się spuszczać nad jakimś Boxdelem czy wyimaginowana walka z Tobą gdzie wczoraj Cię już ludzie wyjaśnili i Twojego grubaska ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Przegrał, bo ja nie mam co robić tylko się spuszczać nad jakimś Boxdelem czy wyimaginowana walka z Tobą


@XYZ91: przeciez ty od miesiaca walisz po 30 postow anty boxdel i gadasz ze nie masz co robic? xD

Przegrales bo ludzie przejzeli fakty i twoje pomowienia i klamstwa tego nie zmienily ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@XYZ91: No ale patrz napisales ze nie masz co robic, a ciagle do mnie piszesz, to o co Ci chodzi? Zawsze jestes taki zmieny? To moze Ty kochasz boxdela dlatego go tak podrywasz xD
  • Odpowiedz
nie rozesłał nudesow


przeciez na jednym filmie sie przy niej obok do tego przyznal ze to on byl, ale nowe informacje w ROM dzieciaczkow wlecialy i o tamtym zapomnialy xD
  • Odpowiedz
@9Japko9: punkt pierwszy to też ściema, wszyscy dokładnie wiedzieli kto to jest bo ta osoba się nie ukrywała tylko gadała normalnie pod swoimi danymi, nie wiem skąd to się wzięło, najpewniej znów jak to ma w zwyczaju zwyrol powiedział pół słówko reszta sobie dopowiedziała co chciała i powtarza bez pomyślunku
  • Odpowiedz