Wpis z mikrobloga

Jak najłatwiej uzyskać kod Puk to telefonu? Mamuśka się zakręciła i 3 razy wpisała zły pin i teraz jest kuriozalna sytuacja, że na stronie #orange żeby coś zrobić wymaga to logowania z potwierdzeniem sms, który niby jak ma dojść jak nie można skorzystać z telefonu. A na stronie próbując załatwić coś na czacie też piszę z jakimiś botem co wymaga tego samego.. i kółko się zamyka. Można to jakoś rozwiązać z pozycji online?

#telefony
  • 11
  • Odpowiedz
@thisismaddnes kod puk to najłatwiej uzyskać z plastikowej karty, z której była wyłamana sim. Oczywiście ją zachowaliście? ( ͡º ͜ʖ͡º) No i jeśli chatboty i inne online cuda na kiju nie działają, to polecam starożytną metodę zadzwonić na infolinię i doklikać się do człowieka.
  • Odpowiedz
@TinkerCob: no wiadomo, że ten plastik #!$%@? poszedł do kubła na śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę jak coś dzwonił, bo chciałem to zrobić w imieniu matki, mam umowę i wszystko tylko obawiam się, czy nie będzie problemów jak ktoś usłyszy męski głos w słuchawce i poda mi takie informacje..
  • Odpowiedz
@Niszczycielski_Muminek: Bot z czatu po podaniu danych wyświetlił mi ten puk, ustawiłem nowy pin i.. znowu wyszło przy próbie odblokowania telefonu, że jest niepoprawny, doszło do tego, że nawet bez karty sim nie da się korzystać z telefonu, bo został całkiem zablokowany. Nie wiem co to się dzieje, trzeba jechać gdzieś do punktu, #!$%@? mnie zaraz strzeli..
  • Odpowiedz
że nawet bez karty sim nie da się korzystać z telefonu, bo został całkiem zablokowany.


@thisismaddnes: XD ale to już nie wina operatora, blokada telefonu to już problem użytkownika. Ewentualnie jak masz dowód zakupu z numerem imei to serwis może go zresetować do fabryki usuwając blokadę.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes mama założyła sobie blokadę na ekran, jeśli nie pamięta tego hasła a telefon ma konto google to wystarczy zalogować się na nie na kompie i zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:. Ważne - żeby to się udało fon musi być połączony z netem - i teraz masz dwie opcje - albo mamita połączy się z domowym wifi albo - jeśli
  • Odpowiedz