Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia
Tę terapeutkę par chyba w chipsach znaleźli. Babsko sadzi takie banały, że nie da się tego słuchać, już nie wspomnę o solidarności jajników z Kingą, której w pierwszej kolejności przydałaby się terapia dla kobiet z osobowością borderline, a dopiero w drugiej kolejności branie udziału w takich eksperymentach. Inna sprawa, że dołożyli jej faceta, któremu brak doświadczenia w kwestiach damsko-męskich wylewa się uszami, poza tym sam nie wiem, jak bym jako kobieta zareagował na jego durnowaty śmiech, brak stanowczości i jakąś taką ociężałość umysłową (chłop jest magistrem farmacji, a nie umie po polsku sklecić jednego składnego zdania). Magda z kolei to książkowy przykład overthinkingu, sam bym nie wytrzymał z kobietą, która każde zachowanie rozkłada na czynniki pierswsze, podobno im się nie udało, ale już w programie widać jakąś toksyczność między nimi, Krzysio to ewidentnie niezłe kamuflujacy się przemocowiec. Kornelia to jedna z najbardziej normalnych uczestniczek tego programu w historii, nie rozumiem, dlaczego osoba jej pokroju musiała brać udział w takim eksperymencie, szkoda jej dla takiej teściowej.
  • 1
  • Odpowiedz
@Kuba89FCL Mam nadzieję że ona nie jest terapeutką. Jej rady i podejście to się nóż w kieszeni otwiera, mam wrażenie że kolejny raz gaslighting wleciał.
  • Odpowiedz