Wpis z mikrobloga

#teleelevidenie #iptv jak najszybciej skontaktowac sie z moderatorem ??? na maila i telegramie nie odpisuje. Dostałem niesłusznie bana. Wgralem przez przypadek ta sama playliste na dwa rozne urzadzenia. A specjalnie do tego celu mialem kupione dwie osobne. I teraz po domowym wifi nie moge się połączyć z playlista ani na strone wejsc . Jak zrobie hotspota z telefonu i przydzieli urzadzeniu nowy adres IP to wszystko działa :/
  • 27
@fatal1tyPL: nic Ci to nie da. To #!$%@? #!$%@? i tyle. Mnie zbanował za to, że udostępniałem swoją liste w całej europie ( podesłał mi jakieś screeny czy logi) - co oczywiście było nieprawdą i korzystałem sam na jednym urządzeniu. Okazało się, że #!$%@? miał włamanie na konta i takich banów jak mój było mnóstwo. Nie przyznał się do błedu, zbanował pernamentnie i mam go w #!$%@? ( a byłem u
@polock: mam juz alternatywę :) a z tym idiota nawiązałem kontakt i dość dokładnie go wytłumaczyłem... Od ponad 3 lat zostawiałem cepowi kase a ten przez głupią pomyłkę takie jaja robi i jeszcze #!$%@? bezpodstawnie mnie obraza. Moron