Wpis z mikrobloga

#famemma nie wiem skąd ta sypmatia do tego debila Marconia? Bo wspomniał o wypoku i już jest lubiany? XD dymy powinny być zabawne lub triggerować oponentów, a Marcoń jedynie wprowadza uczucie żenady przez które musiałem wyłączyć ostatni panel dyskusyjny gdzie był zaproszony.
  • 15
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: oni mają racje przecież skoro #!$%@? co niektórych nawet tutaj to pomyśl sobie jaki na tym fejmie mają o niego ból dupska jak ich wyzywa, po za tym sam mu pewnie wybaczysz to jeśli wypowie się o mamusie adrianka
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: A czy ja napisałem, że go uwielbiam? Dla mnie jest jak reszta tych influ zjebem, ale on robi SHOW krwa... Jestem ciekaw co masz za zdanie o Kasjo, bo jak olał fame to zarabiali, ale o wiele mniej bo to nakręcał to gwno. Jacullla kolejny mistrz no i swój kabaret otworzył Najman. Tu nie trzeba odrazu kogoś uwielbiać lol2 i lol3
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Musisz zrozumieć że większość dekli stąd bardzo się poczuwa że jest częścią społeczności i jezeli ktoś wspomni o tym portalu to uważają się ważnych a są zwykłymi pałami tak naprawdę co nie mają swojego życia tylko ten portal to ich cały świat.
  • Odpowiedz