Wpis z mikrobloga

i bardzo dobrze rośnie spoleczna chuopska świadomość i to widać wam nie wsmak


@JulianGangol: i co wy z tego macie? Pogłębiające się nienawiść, alienację i samotność. Przecież to w konsekwencji może doprowadzić kogoś do samobójstwa albo aktów agresji na innych. Póki jesteście młodzi to jeszcze "z głowy" trzymacie swoje zachowanie w ryzach, ale mózg jest tak skonstruowany, że kiedyś para pójdzie w gwizdek i skończy się to źle. Ostatecznie marnujecie
  • Odpowiedz
  • 0
@TantnisKrzyzowiaczek: wasze "ciezko" najlepiej mozna zobaczyc na przykladzie samotnosci. U kobiet samotnosc jest wtedy gdy w ciagu jednej godziny 20 facetow pisze do kobiety ale wsrod tych 20 nie ma ani jednego chada a wiadomo, ze niechady to nie faceci wiec oficjalnie mozna oglosic, ze "ja to jestem taka samotna ostatnio nikt do mnie nie pisze" podczas gdy samotnosc faceta jest wtedy gdy faktycznie do niego nikt nie napisze albo
  • Odpowiedz
ale wsrod tych 20 nie ma ani jednego chada


@JulianGangol: pierdu, pierdu - już wiem, ze nie ma sensu dalej czytać bo to walenie jednego kotka za pomocą młotka, ciągle to samo i ciągle w kółko. Nie istnieje nic poza waszymi problemami i to wy macie najgorzej, tak. Nie wiem, czy sam Jezus Chrystus jest w stanie równać się z wami
  • Odpowiedz
@JulianGangol: no i spoko, to nie ja tracę, tylko ty. zawsze jest z wami przegrywami taka sama rozmowa - to wy nie macie argumentów a rzutujecie to na innych. Zawsze rozmowa schodzi do chadów i rzekome karuzele kutang, jakie my różowe mamy. Tak, wszystkie niezależnie od niczego.

jesteście ślepi i głusi na argumenty drugiej strony i nie dajecie sobie nic przetłumaczyć, bo wszystko wiecie najlepiej. to elo
  • Odpowiedz
i co wy z tego macie? Pogłębiające się nienawiść, alienację i samotność.


@TantnisKrzyzowiaczek: Klasycznie mylenie skutku z przyczyną Oczywiście p0lka juz próbuje kota ogonem odwrócić i to nie tak że ci ludzie już wcześniej byli samotni a po prostu nie wiedzieli czemu są odrzucani a te kanały pomagają im zrozumieć Ale wiadomo dla kobiet to lepiej jak mężczyzna jest nieświadomy bo dalej się będzie starać i windować wymagania kobietek jeszcze wyżej

Przecież to w konsekwencji może doprowadzić kogoś do samobójstwa albo aktów agresji na innych. Póki jesteście młodzi to jeszcze "z głowy" trzymacie swoje zachowanie w ryzach, ale mózg jest tak skonstruowany, że kiedyś para pójdzie w gwizdek i skończy się to
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: Wow p0lka odkyrwa ze przegryw to bledne kolo gratulacje widac postep moze hipergamie jako nastpena zaakceptujesz
jestes brzydki > ludzie cie gorzej traktuja > masz braki w podstawowych ludzkich rzeczach > wplywa to negatywnie na twoje zycie > staczasz sie bardziej > powrot do punktu 2
  • Odpowiedz