Wpis z mikrobloga

#gory #trekking #modameska
Znajdę coś lepszego od Rab Microlight Alpine?(1000 zł max)
Chodzi głównie o postój na zimnie przez długi czas/lekki marsz ?.
Wymagania to:
1. Chronić przed zimnem i to naprawde dobrze, potrzebuje ciepłej kurtki.
2. Chronić przed wiatrem
3. Bede musiał cos na siebie zarzucać jak bedzie deszcz padał, chociaz rzadko, ale moze się zdarzyć.
  • 6
@WykopowyGeodeta nie wiem na ile Ci to pomoże, ale idzie wyrwać poniżej tysiaka patagonie co ma 800cuin albo Peak performance, ktore ma tyle samo cuin co Rab, ale ma dobre proporcje puchu do pierza. Aczkolwiek ja sobie cenie Raba ponieważ wykorzystuja nie tylko naturalny puch przez co moja kurtka nie moknie tak bardzo :)
@WykopowyGeodeta: jak miałem styczność z praktycznie każdą firmą oferującą sprzęt trekkingowy tak wolałbym kupić ciuchy w Decathlonie niż jeszcze raz kupować coś od firmy Rab. Nie polecam, odradzam.
@WykopowyGeodeta: kupiłem od nich dwie pary spodni skuszony właśnie ceną. Jedna para długich spodni softshellowych miała w pasie taką gumkę co by zamiast paska trzymało się w pasie - podczas pierwszego użycia system ten zwyczajnie się rozpruł (reklamacja odrzucona). Spodnie krótkie softshellowe - normalne spodnie softshellowe nie rozbijają się i pozostają w tym samym rozmiarze cały czas. Spodenki Raba rozbiły się o rozmiar tak że jak je zakładałem to były dobre,