Wpis z mikrobloga

@PanzerWaffel: Ja niedawno zacząłem grać i kupiłem kurs na udemy od billyego bakera. Ogólnie nie polecam, cholernie nudny i w sumie niczego nie tłumaczy dobrze. Chyba kupię drumeo i zobaczę co tam jest. A jak ogarniesz podstawy i notację to ten kanał jest super, proste piosenki i bardzo przyjemne do grania, ostatnio właściwie olałem kurs i tylko uczę się grać kolejnych rzeczy z tego kanału ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@PanzerWaffel: Nie wiem, nie mam jeszcze. Wszystko wskazuje na to, że warto. Jeśli chcesz jeszcze jakieś proste piosenki to się zapisz do newslettera drumeo dostaniesz 100 piosenek z tabulaturą takich na początek, bardzo fajne. No ale to podstawy podstaw musisz ogarnąć, żeby grać z nut. Jak mi się znudzi ogrywanie prostych piosenek to se kupię kolejny kurs pewnie.
  • Odpowiedz
@PanzerWaffel: a może dzisiaj se triala uruchomie i zobaczę co tam jest. Oglądałem larnella Lewisa, domino sanantonio, Aarona spearsa to te kursy wydają się być zajebiste w porównaniu do tego ziomka co ja kupilem. Tak z ciekawości co masz za sprzęt? Ja zacząłem chyba dwa tygodnie temu to możemy się wymieniać progresem co jakiś czas na tagu dla lekkiej presji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuork: grałem wcześniej na djembe, potem na cahonie (taka skrzynka co na niej siedzisz), kupiłem alesis nitro mesh, perkusja elektroniczna. No i jak doszły nogi do rąk, to trzeba zaczynać od początku :) nie żebym był super pro na cahonie, zespołowi w którym gram wystarczy:) no ale czas na krok naprzód. Na perkusji gram od soboty, póki co podstawowy rytm z filmu drumeo dla świeżaków pomału zaczyna wychodzić.
Pewnie że
  • Odpowiedz
  • 1
@PanzerWaffel Sam teraz będę się rozglądał za stołkiem bo kupiłem taki #!$%@? z amati do odrestaurowania, fajnie go zrobiłem, wyszlifowalem i takie tam ale jest niewygodny w #!$%@? xD Za mały na moje dupsko ( ) Teraz gram na fotelu z kompa ale jest tragedia kurde dobry stołek pewnie robi kolosalna różnice szczególnie że jak się człowiek wkręci to można lecieć bez opamiętania (ʘ
  • Odpowiedz
@PanzerWaffel to ja ci polecę openmindeddrumming.com - bardzo dużo materiałów, Claus Hessler, Anika Nilles, poukładane lekcje.
Do tego co roku w wakacje organizują tygodniowe warsztaty w Żywcu, w tym roku warsztaty prowadziła sekcja rytmiczna Jamiroquai (perkusja + bass).
  • Odpowiedz