Wpis z mikrobloga

Udalo mi się wygrać w konkursie browaru (xD) wycieczkę statkiem Queen Mary 2 z Nowego Yorku do Londynu. Pamiętam jak wchodziliśmy do restauracji na pokładzie gdzie mielismy wykupiony all inclusiv i w teorii nie powinniśmy nic placic. Przechodzimy przez bramki gdzie widnialo info „pay card”, ale olalismy piszczenie i siadamy do stołu. Podbija do nas po 10 sekundach wielki brzuchaty kelner i z ryjem że co sobie wyobrażamy, nie ma nic za darmo, bo w teorii żarcie no limit ale obsługa jest obowiazkowo płatna przy wejsciu na sale i wynosi 23 euro od osoby . My oczy jest 10 złoty, o co chodzi, co to za zwyczaje. A grubas wystawia łape i mówi że chce nasz credit card bo oplate pobiera z automatu. Moja żona oczywiscie bez chwili refleksji wyciaga karte bo wstyd robimy i wieś - nie powiem uległem, dalismy mu plastik, on go cap i wychodzi z sali. My siadamy, wybieramy dania z karty i spokojnie czekamy na podanie. I teraz kulminacja, na statek wchodzi policja nowojorska i podbija do nas xD stres 7000%, 2 roslych goryli, bez słowa podaje mi karteczke. A na niej napisane „po co to debilu czytasz, przecież to zmyślone guwno, tak samo jak 98% artykułów z neta lol elo”sorry mordo

#zalesie #takaprawda #dziwnasprawa #szok #hit
Pieskor - Udalo mi się wygrać w konkursie browaru (xD) wycieczkę statkiem Queen Mary ...

źródło: IMG_1577

Pobierz
  • Odpowiedz