Wpis z mikrobloga

To i tak mocno zawyżone kwoty w kilku przypadkach i powiedzcie mi teraz jak niby tu miałoby się zrobić 6mln za kartę walk.
Gdzie więcej?
Przy tym co rozpisałem wyszło równo 4mln.
Myślę że Sarara, Minda, Sosnowski, Crazy też dostali mimo wszystko ze 100k mniej.
Najman wątpię że wyciągnął więcej niż 300k za te dwie walki, tym bardziej za "dyskwalifikację" pewnie mu utną trochę $

#famemma
MrBeast - To i tak mocno zawyżone kwoty w kilku przypadkach i powiedzcie mi teraz jak...

źródło: 1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@MrBeast: źródło? bo wygląda na dane z dupy, niektóre wydają się przeszacowane, inne niedoszacowane, ale tak naprawdę to każdy może rzucić dowolnymi kwotami i niewiele będzie to miało wspólnego z prawdą
  • Odpowiedz
ak na pewno nołnejm lizak dostał 200k xD


@jankowalski811: to zobacz sobie ile materiałów kręcą na tym, że on walczy - clout, fortuna, ebe ebe. Nie płacą tylko za jego nazwisko, ale całą promocję
  • Odpowiedz
  • 0
@MrBeast nie tylko on tak mówił. Friki są mocno przepłacane, każdy o tym mówił od zawsze, że przesadzili na początku a teraz nie da się zejść ze stawki. Dlatego dość często sportowcy chcą tam iść. Taki nudziarz trąba spokojnie dostaje milion za walkę.
  • Odpowiedz
@MrBeast: laluna z pewnoscia wiecej
menelica jr prowadzona przez ferrariego, wiec pewnie tez wiecej, bo zna doskonale stawi + clout miało parcie na walke, bo była cisza o gali
goha - obstawialbym pewnie z 200k + parcie clout, wiec musieli sypnac
Toni tez wiecej, bo brat, wiec pewnie lepsze warunki

I imo zawyżyłeś:
labryge, minde, remiegio, crazyego
  • Odpowiedz