Wpis z mikrobloga

@JesterRaiin: ja wiedzialem z obserwacji. teraz sie na wlasnej skorze przekonalem dopiero. :( kazdy musi to przezyc chyba.

ale moze jej sie dostanie od maspexu/foodcare.
  • Odpowiedz
@O__Q: A gdzie tam. Postawiona przed obliczem twardych faktów obróci kota ogonem i będzie ściemniała, że padła ofiarą spisku Korporacji. I reżymu. Ego tego rodzaju charakteru nie jest w stanie poradzić sobie z koniecznością przyznania się do błędu. ;]
  • Odpowiedz
@lucku: w sumie racja. ale ona sama nie wiedziala co analizowala... wiec moze obie firmy pojda na wojne :P

@Andrew1706: to jestem nieobyty widze ;] wiem tylko o platynie.

@JesterRaiin: ja wiem. tylko zrobila takie zamieszanie, ze ludzie ktorzy nie czytaja komentow lykaja to jak mlode pelikany. i #!$%@? afera bedzie, zaraz na tefałenie bedzie i w ogole...
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: jasne. bo takie juz czasy. teraz tylko czekac, az znalizisko zniknie i bedzie nowy temat:

"w tigerze nie ma kofeiny, maspex kazal usunac znalezisko zacierajac slady"

samonapedzajace sie kolo ;]
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: ja w sumie tez. szczegolnie do bezmyslnego mowienia o racji.

ale wiesz, jak te firmy dzialaja. najpierw do administracji i prosba o usuniecie. zobaczymy. nie ma co gdybac teraz.

ja najchetniej widzialbym przeprosiny na lamach wykopu ;] na glownej. duzymi literami.

mam nadzieje tylko, ze jakis portal nie skopiuje tych bzdur do siebie...
  • Odpowiedz
@O__Q: Obaczymy, obadamy, w międzyczasie trzeba będzie skoczyć po browary i popcorn. ;]

@Napaleniec: Nasza @misiafaraona to kawał twardej babie, co się po prostu kulom nie kłania. Zderzanie ją z kimś o słabym ego jest raczej jakieś takie... Dawid i Goliat, czy coś. ;]

Tak uważam.
  • Odpowiedz