Wpis z mikrobloga

Mireczki mam Xboxa one s ale nie włączałem go nawet od kilku lat xd jak teraz wygląda subskrypcja na internet? Kiedys był Xbox live chyba czy jakoś tak. A teraz co? I gdzie najtaniej ogarnąć? A druga sprawa gra ktoś może w forze horizon 4? Mam kilka pytań bo totalnie teraz nie ogarniam tyle rzeczy dodali nowych..
#xbox #xboxone #forzahorizon4
  • 14
via Android
  • 0
@szuineg ale są jakieś sezony, firmy itp itd nie wiem co to.. skad brać losowania? Czy domy są na każdej mapie? Co to jest forzathon ? Masa niewiadomych.. :⁠-⁠(
@D1STR0Y sezon to 4 tygodnie, co tydzień jest inna pora roku i związane z nią wydarzenia za które dostajesz procenty i po osiągnięciu określonej liczby dostajesz samochód. Za poszczególne wydarzenia dostajesz oprócz punktów jakiś samochód albo losowanie. Zbierasz też punkty forza za które w sklepie można kupować samochody, losowania, ubrania. Firmy dostajesz po skończeniu jakiejś "misji" fabularnej. Np. Taksówki, jak skończysz to będziesz co ileś dni dostawał kasę (zwykle punkty).
@D1STR0Y nie, nie ma takiego wskaźnika. Po iluś razach po prostu już nie cofniesz, tak samo pod sam koniec wyścigu cofanie jest nieaktywne. Jest też jakoś bug z cofaniem że czasem go po prostu nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
@D1STR0Y chyba raczej tak bo core jest wymagane do gry online, ale jak się jest offline to ładuje się lista zastępcza, tylko że w niej są chyba tylko whellspiny do wygrania