Wpis z mikrobloga

  • 0
@iquiet: owszem, air podsy mają kilka fajnych ficzerow, super tłumienie dźwięków otoczenia itp ale jeśli chodzi o jakość dźwięku to naprawdę się rozczarowałem
  • Odpowiedz
@WujekSzejk no nie będzie mega różnicy bo tych za 100zl nikt by nie kupował ale różnica w bassie już odczuwam. Też dźwięki na airpodsach jak miałem okazję słychać to są czystsze
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Bo earpodsy należy traktować jako element większej całości. Jeśli zależy tylko na samej jakości dźwięku a nie na elemencie ekosystemu to się znajdzie porównywalne słuchawki znacznie taniej.
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Odpowietrzniki w pro sprawiają że nie robi się ciśnienie w uchu i nie słychać łupania przy bieganiu czy jakimkolwiek poruszaniu się. Mikrofony dużo lepsze, generalnie nikt nie słyszał wiatru podczas jazdy hulajnogą. Wszystko wokół tych pierdół robi robotę a audio? Audio - no może nie jest to 10x lepsze od takich QCY T13 ANC za stówkę które mam obecnie, ale jest lepsze. Cisnąłem je intensywnie ponad 2 lata, bateria
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Bo sa zajebiste i niszczą jakością dźwięku. Grają lepiej i mają lepsze ANC niż Bose QC35. Jeżeli jednak nie słyszysz różnicy między słuchawkami za 100 zeta to kup tańsze. :)
  • Odpowiedz
@WujekSzejk ustaw w ustawieniach muzyki EQ na neutralną, włącz dźwięk przestrzenny i lossless, wtedy poczujesz różnicę. Jak się połączyłeś tylko z nimi i nic nie ustawiłeś to może grają jak JBL. Ale po tych zmianach imo są najlepszymi słuchawkami do 1000 PLN. Mogą być sobie lepsze B&O czy inne bose. Co z tego, jak z mojego ucha wypadają i wszystkie są zbyt duże. Dlatego tak ludzie lubią te słuchawki. Ergonomia, funkcje
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Jak dla mnie najważniejsze zalety to rewelacyjne ANC i niesamowita wygoda (przy długich lotach samolotem zbawienne).
Co do jakości dźwięku to chyba aż takiego wrażenia nie robią, tzn. po słuchawkach za 1300 oczekiwałbym więcej.
  • Odpowiedz
@saycool: Robiłeś audiogram? (np. w appce Mimi Hearing Test). Jeśli nie to polecam. Słuchawki dostosują się do naszego słuchu.
Dodatkowo zauwazylem, że grają przyjemniej w trybie kontaktu, lub redukcji hałasu niż z kompletnie wyłączonym ANC. Szczególnie mixy w Dolby Atmos.
  • Odpowiedz
@eliminar_cuenta: nie robiłem. Ogólnie to grają ok, po prostu za te pieniądze spodziewałem się czegoś więcej. Zazwyczaj kupowałem słuchawki za 300-400 zł (np. Samsung Buds 2) i jakiejś przepaści pomiędzy nimi nie ma, a ponoć Samsung Buds 2 pro grają jeszcze lepiej niż AP2Pro, a kosztują połowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz