Wpis z mikrobloga

Korwin został wyrzucony z Konfederacji i bardzo dobrze, bo i tak już niczego dobrego nie wnosił. Był kotwicą topiącą Konfederacje. Media PO i PiSu tak zmanipulowało twardy beton, elektoraty o niskiej inteligencji jak i ludzi znających się na polityce wyłącznie podczas kampanii wyborczej, ze wszystko co powiedział Korwin to było "to głos Konfederacji", "zobacz co Konfederacja mówi o kobietach..."
a jak powiesz, że w każdej partii jest jakiś członek, który mówi chore rzeczy to głos partii czy posła? np. kiedy babka z PO, która dostała się do Sejmu na niepełnosprawnego syna powiedziała "wpuścić ich, kim są ustali się później" to głos pani, która nie nadaje się do polityki, ale jest w Sejmie czy głos partii, lub przykłady z Ochojską i... Niestety Konfederacja nie ma takiej siły przebicia w mediach poza Polsatem. A twardy beton i tak jest podzielony na TVP/TVN i celebrytów na ig popierajacych PO. W dodatku wielu patocelebrytów typu kurde-szatan i inni z nie zbyt wysoką inteligencją sa guru na instagramie dla tysięcy julek i grażynek.. a jak kurde szatan coś powie to najświętsza mądrość i wytyczne od oświeconej celebrytki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszedłem w kulturalną dyskusje z koleżanką lat 30. Powiedziała właśnie "zobacz co Konfederacja mówi o kobietach", a ja to "Korwin mówił i za to nie dostał się do Sejmu" - "to głos Konfederacji!" a ja "to podaj jakieś zródło innych posłów Konfederacji jak źle mówią o kobietach, bo co najwyżej to moge znaleźć jak Mentzen i Bosak tłumaczą się z Korwina jak ze swojego dziecka, które zadymia w przedszkolu" no i po tym się ugotowała, bo nie miała nic na obrone.. tak czy inaczej "to Konfederacja mówi źle o kobietach" XD pewnie jej zdanie wzięło się z oglądania tiktoków jakiś vege-gym Karolinek co chcą mieć aborcje, więc przylepiają sobie czerwone białe serduszko na serduszko i popierają Trzaskowskiego, bo da aborcje do 9 miesiąca ciąży i 1 dzien po urodzeniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
#wybory
#polska
  • 1