Wpis z mikrobloga

@GoonSquad: w takim razie żeby było widoczne (bo wpisu już nie mogę edytować):

************************************************************************************************************************************************************

~~~~~~~~~~~~~~~ NIE CZYTAĆ JAK NIE OGLĄDALIŚCIE CAŁEGO DRUGIEGO SEZONU!!!!!!111111111111 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

************************************************************************************************************************************************************
  • Odpowiedz
@Maciek5000: @xxcuzzme: Fakt, że z serialem uwinąłem się dosyć szybko, ale zanim nie skończyłem oglądać, unikałem tego tagu jak ognia, co i Wam sugeruję, tym bardziej, że w tagu o serialu kliknęliście na spoiler... Gratuluję pomyślunku, to nie wina OPa, że inni pod spoiler wpisują usuń konto.
  • Odpowiedz
@GoonSquad: No ja już się wygadałem w ostatnim wykopie z Kevinem Spacey na gali rozdania nagród, ale chętnie jeszcze raz. Przede wszystkim ja po obejrzeniu drugiego sezonu wróciłem do pierwszego i wciąż czuło się ten klimat pomimo tego, że wiadomo, co się wydarzy. Dzięki temu można się skupić nie tyle na tym, co będzie, ale na tym jak Frank do tego doprowadza.

  • Odpowiedz
@Mordeusz:


Wydaję mi się dziwne... Tym bardziej, że jak oglądałem breaking bad to coraz mniej lubiłem Walta jak stawał się zły, a Frank jest taki od początku... Może to dlatego, że Frank tak chłodno do tego wszystkiego podchodzi i zazwyczaj bez emocji:P

  • Odpowiedz