Wpis z mikrobloga

  • 0
@Norskee: akurat ten od Thrustmastera ma też funkcje skrzyni biegów jako sekwencja. ale skoro chce używać tylko jako ręczny no to raczej bez sensu
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mapache: mam aliexpresowego https://pl.aliexpress.com/item/1005005234580893.html?spm=a2g0o.productlist.main.11.552ae5cdMC3mcG&algo_pvid=35b62b83-d8d0-42b4-a187-8b40c44dbb68

Poza koniecznością wymiany arduino po wyrwaniu gniazda usb (zdarza się w Pro Micro dość często) i załadowaniu własnego programu to się sprawdza. Chociaż feeling raczej marny, ale jak chcesz dłubać to zamiast sprężyny i siłownik możesz sobie do niego zamontować
  • Odpowiedz
@mapache: A tak serio. Pokaż te używke z OLXa, bo albo to samochodowe hydro bez tłoczyska, albo "hydro" takie jak Ci wstawiłem wyżej.
Hydrołapa z tłokiem a nie przerobiona na czujnik halla to same problemy.

Jak szukasz składanego riga, to na bank nie będziesz trzymał hydrołapy z poziomie, mogę się założyc że zacznie Ci cieknąć
Po drugie na składanym rigu, to szybciej połamiesz riga nisz zaciągniesz hydrołape.

Hydro jak bedziesz to
  • Odpowiedz
@mapache: wolno wolno, najpierw to się zastanów jak to zamontujesz do riga.

Ja mam playseat z listwą pod shifter, więc sobie poprostu wywierciłem ostwory, a pewnie docelowo będe sobie płytę pod słupek kierownicy dorabiał.

Ale z jakimś składakiem może nie być tak łatwo
  • Odpowiedz
@mapache: ostatni raz z czegoś takiego korzystałem z 10 lat temu z G25, było takie se, pytanie czy nie będzie Ci go kierownica podnosiła jak chcesz driftować, chociaz T300 to ma ile? Ledwie 3,5 może 4Nm? no i przy wszystkich tego typu standach jest problem z odjeżdżającym fotelem.

Nic Ci nie zastapi pełnego riga, no ale jak nie masz miejsca to albo takie pierdółki jak wysłałeś albo tego typu, który pewnie
  • Odpowiedz