Wpis z mikrobloga

Podsumowując Sosnowski mimo swojej nie najlepszej dyspozycji zdrowotnej, brał udział w konferencjach, najbardziej dymogennym panelu z Denisami, na którym naliczył jeszcze potężnego toruńskiego gita i zabrał mu telefon, a po wszystkim wygrał z 23letnim byczkiem w boksie w małych rekawicach, a Tomek Adamek boi się wyjść na wspólną konferencje z potężnym sprzedawca tureckich dywanów xD.

#famemma
niezdiagnozowany - Podsumowując Sosnowski mimo swojej nie najlepszej dyspozycji zdrow...

źródło: Sosnowski-1200x675

Pobierz
  • 6
@niezdiagnozowany: ja ogólnie mam duży szacunek do Alberta i super się wczoraj zaprezentował ale było mi go trochę żal, że musi występować w tym cyrku. #!$%@? czasy że sportowiec w sumie z niemałymi sukcesami musi się tłuc z jakimś śmieciem z ulicy żeby dorobić do emerytury. No chyba że nie robi tego dla keszu tylko dla funu to spoko ale ogólnie widać że boks go mocno naruszył, wygląda trochę jak stary
@xqwzyts: Gowno tam dostawał, obstawiam że poza walką z Kliczko pobierał grosze a jeśli mówisz że za jedną walkę dostawał roczną wypłatę zwykłego szaraka - no może #!$%@? tak ale on miał takie poważne walki jedną, maksymalnie dwie w roku xD to rzeczywiście się nachapał złodziej, #!$%@? mu w dupe