Wpis z mikrobloga

#wykopsnuffersclub #tabaka
Dzisiaj powrót do klasyki, a pewnie dla niektórych nawet powrót do dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla wielu tabaczników jedna z ulubionych tabak codziennych, dla wielu tabaka znienawidzona przez zbyt chemiczny smak moreli. Ja chyba plasuję się gdzieś pośrodku tego towarzystwa, bo o ile jako tabaka codzienna mnie nudzi, to lubię ją sobie sznupać w przerwie między innymi tabakami, trzeba docenić też to jak łatwo jest dostępna. No to pyk!
acronym - #wykopsnuffersclub #tabaka
Dzisiaj powrót do klasyki, a pewnie dla niektóry...

źródło: IMG_20231029_114116

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@acronym: nie wiem jak innych ale mnie zawsze po przebudzeniu zatoki napieprzały po zażyciu dzień wcześniej tabaki, ale efekty po samej aplikacji były nawet przyjemne
  • Odpowiedz
  • 1
@Dy8ala94: Ciężko znaleźć jakiś sensowny powód, jedyne co przychodzi mi do głowy to być może krzywa przegroda nosowa która powodowałaby to że po jednej stronie jest mniej miejsca i puchnąca śluzówka po zażyciu powodowałaby problemy z oddychaniem przez nos, ale wydaje mi się że nie ma to związku z bólem zatok na następny dzień. Chyba tabaka po prostu nie jest dla ciebie w takim razie niestety. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz