Wpis z mikrobloga

Hipokryzja niektórych użytkowników tagu #famemma jest niewiarygodna i czasem wykracza poza skalę. Spuszczony ze smyczy Czeczenów Bielski w akcie desperacji i strachu o porażkę swojej najbliższej gali wykonuje kilka kontrowersyjnych posunięć w tym m.in. dodaje na ostatnią chwilę walkę matki magicala (celowo z małej litery) z jego byłą dziewczyną Nikitą. Zorganizowanie tej walki jest świetnym dowodem na to, że obecnie Czeczeni nie mają nic wspólnego z federacją Clout, ponieważ gdyby mieli w życiu by do niej nie dopuścili. W HL trzymali Bielskiego za mordę, stopowali wszystkie jego głupie pomysły i trzymało to poziom. Dziwi mnie tylko, że większość z wykopków, którzy bronią tego zestawienia i się nim zachwycają pisało niedawno o bojkocie Clout „bo Czeczeni” oraz z powodu, który wydaje się obecnie najbardziej zabawny „bo Nikita”. Teraz ta sama Nikita nikomu już nie przeszkadza( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 6
@Olo92: Poza tym, że uważam, iż czeczeni są w jakiś sposób zamieszani w Clout, to co do hipokryzji - pełna zgoda. Ta sytuacja zweryfikowała "elitę internetu" - jeżeli dasz im dymy, oni wyprą się wszystkich swoich "przekonań" i będą bronić tych, którzy im te dymy dali, choćby byli najgorszymi zwyrolami. Przecież Załęckiego i Lexy jeszcze niedawno chcieli cancelować, a teraz chwalą się kupowanym ppv na galę z ich udziałem, dając im
@Olo92: Myślę, że po prostu dotują Clout i biorą za to procent, a sądzę tak m. in. z powodu gigantycznych wydatków, jakie ponosi federacja za opłacenie topowych freaków i sportowców, robiąc przy tym kilkanaście walk, a Piotrowi Żyle mieli zaoferować 2 mln gaży za JEDNĄ walkę. Jest jeszcze pełno innych powiązań, ale to musiałbym się przygotować, by je wszystkie wymienić. Jednak myślę, że same te kwestie finansowe dają dużo do myślenia.