Wpis z mikrobloga

Co to ma być, że ja nie mogę obejrzeć tego co chce? Jestem dorosły, a jak każdemu to pasuje to w czym problem? Zawsze wszystko się sprowadzę do bronienia przed dziećmi i terroryzmem. To na rodzicach powinien spoczywać obowiązek by patrzyli co ich dzieci oglądają, a nie, że przez to że są na świecie dzieci, każdy ma być traktowany jakby miał 15 lat i za niego trzeba decydować co może oglądać, i czego ma się nie organizować. Stop zamordyzmowi!!
#famemma #cloutmma
  • 10
  • Odpowiedz
@Jacolos: Nie, na rodzicach nie spoczywa obowiązek kontrolowania 24/7 tego co dzieci robią i oglądają. Cały czas ludzie powielają te głupoty. Po pierwsze nawet młody człowiek ma prawo do prywatności, a po drugie: ludzie pracują. Zakładając 8h snu, 8h pracy i 1h na dojazdy to daje 17h dziennie, gdy nawet gdybyś chciał to nie możesz kontrolować swojego dziecka. Bardzo duży wpływ na dziecko, a często nawet większy niż rodzice ma jego
  • Odpowiedz
@Waaaldi: Nie gniewaj się kolego. Wybaczam Ci niemiłe słowa, które skierowałeś w moją stronę gdyż rozumiem, że niziny społeczne są bardziej podatne manipulacjom i bardziej wybuchowe.
  • Odpowiedz
@Waaaldi: Widzę Pan fetyszysta ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę nie przelewać na mnie swoich fantazji seksualnych. Jak chcesz, żeby się ktoś na Ciebie zesrał to jedź do Dubaju.
  • Odpowiedz
@Kisioj: no i? Patologia zawsze była wszędzie i już bezpieczniej dzieciakowi #!$%@?ą gohę obejrzeć niz kiedys big brothery czy teraz jakies fagaty
  • Odpowiedz