Wpis z mikrobloga

Eh, założyłem szybkę w jakimś salonie GSM na ekran IP 15... Szybke założył idealnie i przez jeden dzień było cacy. Dzisiaj na brzegach pod nią wszedł kurz. Że jest takiego rozmiaru iż pokrywa idealnie ekran to wygląda to słabo.

Szkoda 40 zł na to było...

Są jakieś szkła dobrej firmy co wychodzą trochę poza ekran na te czarne ramki?

Kurz też pewnie wchodzi przez to że póki co nie mam żadnego case. Więc jak wkładam do kieszeni to wystająca szybka zbiera syf i się wciska pod nią :/

#iphone #iphone15 #apple
  • 8
@szczurek_87:
Ja zakładam zawsze najcieńsze szkło jakie znalazłem - Benks 0,15 mm, bo wnerwia mnie gdy mam grubą szybę między palcem a ekranem a tego w przeciwieństwie do innych niemal nie czuć, że w ogóle tam jest. Do samych krawędzi 14 Pro Max nie dochodzi ale zachodzi na czarną ramkę i jest ok, nawet z etui. Na plus zaliczam, że ma w zestawie ramkę-apliaktor i nie trzeba celować ręcznie aby
polecam spigen


@360obrot:
Po co, przecież napisałem, że znalazłem swoje. Jakiegoś Spigena miałem na 13 Pro Max to właśnie denerwowało mnie, że jest takie grube. Nie mam już 15 lat i nie skaczę po drzewach ani nie gram telefonem w zośkę, więc szkło ma służyć jedynie jako ochrona przed okazyjną rysą w kieszeni, co ten Benks robi to jak należy i nie denerwuje grubością.
@smk666: tu mi dał taka bo powiedział że na krawędziach jest zaoblony ekran. Ma rację ale wydaje mi się że jakby zachodziło trochę na czarne ramki to by było ok. A to jest takie wąskie. Jeszcze zanim case skombinuje... Jak by było etui to na bank by się tak nie wbijał mi ten kurz.

No nic poszukam czegoś innego. Może wezmę takie jak polecasz. Tylko później to naklejanie to dla mnie
@szczurek_87: Spigen z aplikatorem jeśli nie potrafisz nakleić samodzielnie. Zawsze są 2 szkła w zestawie, więc masz zapas. Jeśli potrafisz samodzielnie nakleić z naklejkami wspomagającymi to Polski Banan (model w czarnym opakowaniu).
@szczurek_87:
Te z ramką do nakładania są dość wygodne, jedyne co musisz zrobić to dobrze wyczyścić ekran i zebrać pyłki kurzu. Kumpel, który w czasach helpdesku miał do ogarnięcia po kilkadziesiąt telefonów na raz polecał mi zakładanie szybek w zaparowanej po prysznicu łazience bo kurz tak nie lata ale sam tego sposobu jeszcze nie wypróbowałem.
@smk666: @coffee_addict_frv wszedłem po drodze z pracy do "zbita szybka". Wyszedłem z jakąś drogą... szybką antypilarną. W sumie jest mega spoko ale zauważyłem w domu że koleś przytrzasnął kilka malutkich paproszków :/

Na miejscu już zauważyłem jeden ewidentny to usunął. Resztę zobaczyłem w świetle dziennym. Widać tylko na bardzo czarnym tle i dobrym świetle. Nie wiem czy iść z reklamacją czy olać xD