Wpis z mikrobloga

#hotelparadise księżna Rochalito wiem ze to czytasz - twoje pompki potwierdzają tylko że jesteś ostatnią osobą, która powinna komentować czyjś trening. Justyna - tekstem o okruszku odnośnie Oliwii pokazałaś tylko przed cała Polska, ze pasujesz do najbardziej dwulicowego uczestnika wszystkich sezonów HP, gratulacje. A ciebie kori mam nadzieje ze wymienia cię w najbliższym odcinku na Łucję, bo najwidoczniej coś ci #!$%@? jak Jacek się spalił na słońcu i zamiast za Oliwia to latał za tobą. Kobieto, chłop ma oparzenie chyba drugiego stopnia a ty się zaczęłaś znowu panoszyć jak tylko zauważyłaś zachowanie Jacka. Zachowujecie się jakby Roch faktycznie był księżna tej wyspy a jej sportem narodowym było obrabianie dup wszystkiemu co się rusza. Żebyś ty Kornelia tyle czasu ile poświęcasz na komentowanie innych poświęciła na analizę siebie i czemu jako jedna z nielicznych nie umiesz stworzyć trwałej relacji a mimo to jestes już tak daleko w programie. I tu już się zwracam do wszystkich - mam nadzieje ze wasze prywatne towarzystwo się wykruszyło porządnie, bo żeby brać udział w tak mocno pociętym reality show a dalej wypadać tak dwulicowo i z wybujałym ego to trzeba miec #!$%@? talent.
  • 2