Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem u takiej #divyzwykopem która wydawała się trochę dziwna. Wszedłem i spytałem gdzie się umyć, ona na to że nie trzeba i żebym tylko ręce umył xD ja spoko... dopiero co umyłem się u siebie w domu, ale ona o tym nie wiedziała, jakbym przyszedł z jakieś roboty fizycznej to bym #!$%@?ł, nie wnikałem, może miała taki fetysz. Dodam że to nie jakaś tania prostytutka tylko droższa i atrakcyjna.
Następnie ona zaczęła heheszkować, ja już zniecierpliwiony spytałem czy zaczynamy i dałem jej pieniądze i zacząłem się rozbierać. A ona do mnie ,,jesteś jakimś wojskowym?" ja do niej że nie i czemu pyta, a ona "bo oni tacy są", ja ,,jacy?" a ona "wyprani z uczuć", ja takie wtf xD
Połozyłem się, jeszcze mi nie stanął i co mi się najbardziej spodobało to że zaczęła mnie całować bo brzuchu co było mega przyjemnym uczuciem. Po chwili zaczeła mi robić loda i w trakcie robienia mówi do mnie że dzwonił do niej jakiś typ i rozmawiając z nią walił sobie konia xD i w czasie słów "i koleś walił konia do słuchawki" robiła mi loda i uderzała mnie swoją ręką w brzuch dość mocno że złapałem ją za ręke żeby skończyła xD. Ogólnie w czasie robienia gały rozmawialiśmy, pytałem ilu miała dziś klientów i czy ma alfonsa jakiegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wskoczyła mi na dika i zaczęła skać na nim. Miała fajne cycki więc złapałem je za nie i zacząłem ssać dość mocno, ona złapała mnie za szyję przysunęła swoje oczy do moich tak na 1 cm i powiedziała ,,bądź delikatny #!$%@?'' i kontynuowała skakanie.
Następnie wziąłem ją od tyłu macając cyce i skończyłem na misjonarzu patrząć się na jej ładną buźkę.
Po wszystkim leżeliśmy obok siebie a ona mnie dotykała, spytałem czy nie może mnie masować a ona że może ale tylko plecy ale odmówiłem. Już nie wiedziałem o czym z nią gadać i mi się. znudziło to zacząłem się ubierać. Ona spytała czy nie dam rady drugi raz i była zawiedziona że nie chcę mi się. Ubrałem się i wyszedłem.
  • 4