Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ej akurat w jednej rzeczy muszę obronić Kukiza...
Wielu ciśnie go i śmieje się z niego, że on śpi... ale obrał najlepsza strategię na hotel 'Spać, żreć, jakiś drineczek,' kolejność dowolna
1. I tak z hotelu nie może wyjść więc sobie nie zwiedzi okolicy
2. Żreć dostaje za darmo - opłaca się wstać
3. Spanko ma opłacone
4. Poopala się - może to robić śpiąć
5. Weźmie kąpiel w basenie/morzu (chociaż to ciekawe jest, mają morze dostępne a nie pływają w nim, tylko basen... tak wiem słona woda)
6. Ludzie są tragiczni w tym sezonie to po #!$%@? w ogóle z nimi rozmawiać? Lepiej spać...

Imo szacun xD
  • 7
@KwasneMleko: kategorycznie sie nie zgodzę - facet ma 30 lat, a nie 20, zatem w moim przeświadczeniu w tym wieku człowiek chce cieszyć się większą ilością rzeczy niż tylko spaniem i jedzeniem. Nawet gdyby odpadł z programu będąc w parze z Łucją to by i tak pół-darmo mógł świetnie bawić się zwiedzając Kolumbię, która jest stosunkowo tania. To pieprzony atencjusz starający się dostać do różnych programów - HP to nie jedyny
@Rosalinea: no ale takich uczestników zaserwował nam TVN więc na jego obronę? Też wolałbym leżeć spać... Jak się towarzystwo ruszyło to on się z nimi bawił #crazybasen... Ostatni odcinek dobitnie pokazał, że nie ma imprez w tym hotelu... żAlicja chciała coś rozkręcić to Diego powiedział 'perdona pero no musica - no dinero no musica' i elo po imprezce... #!$%@? wpuścili 3 osoby stare do hotelu - powinien być melanż w
@KwasneMleko: któryś uczestnik na IG z poprzednich edycji mówił ze jest zakaz wchodzenia do oceanu na co dzień - jedynie przy okazji jakiś zadań.
Zapewne ze względów bezpieczeństwa.
@KwasneMleko: może to też różnica wieku i czasów w których żyliśmy - ja w wieku 20 lat również lubiłem spontaniczne wyjazdy i imprezy, ale też ostro uczyłem się i zdobywałem doświadczenie zawodowe, a mniej więcej po 30 roku życia dopiero zacząłem żyć, cieszyć się wszystkim co wypracowałem wcześniej. Fakt jest jednak taki że jeśli Kukiz wybrał taką formę rekreacji to nie był to kandydat dobry dla niej i z perspektywy czasu