Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w sumie uj mnie to obchodzi, ale jeżeli prawdą jest to , że szczocha rodzina zatrudniła prawników, to jaką linię obrony "dobrego imienia zyeba" przyjmą? Przecież tego nie da się wyprostować. Nawet cięty materiał ukazuje jakim podłym człowiekiem jest obesraniec, a co dopiero całość. Teraz to albo śmiech przez łzy i zaciśnięte zęby,albo jest tak zakochany w sobie że nie widzi swoje śmierdzącej natury i dalej żyje w przekonaniu że jest cudem. Może on dąży do tego, by być tak kochanym jak bohater książki "Pachnidło" ... który de facto skończył jako odchody ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: Jest ogromna szansa że Ci prawnicy faktycznie tam są. Ale tak na szybko pewnie jakieś guwno ugody podpisywali pełne dziur które produkcja trochę wykorzystuje. No mają nie pokazywać jak rosiaczek mówi źle o Łucji, ale nie ma nic żeby nie pokazywali jego obesranego dupska ¯\(ツ)/¯ oczywiście to tylko mój fanfic, ale kto wie...
  • Odpowiedz
Myśle ze pokazanie d* to takie zamydlenie oczu. Rosiu zrobimy tak żeby nie było Twoich wypowiedzi, ale żeby ludzie się nie zorientowali ze maczalismy w tym palce to musimy pokazać coś kompromitujacego, ze niby nic nie wycinają. No to może d. A ze i tak Roch uważa ze piękna to jemu to obojętne.
  • Odpowiedz
@azmka: jesli tak to kompletna wtopa. Ja go teraz widzę jako takiego kompletnie rozbestwinego pseudo panicza... UJ że wokół są ludzie, wystawiam dupsko na słońce. Skąd wziął w ogóle takie modele zachowań? Jak wyglądało wychowanie takiego człowieka? To jest już zerowe przystosowanie do życia w normalnych warunkach. I pompek nie umie robić też ¯\(ツ)/¯ i marvin nie spakowany ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz