Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: Ludzie ile w Was nienawiści.. Aż strach pomyśleć co będziecie robić osobami o innych poglądach jak dojdziecie do władzy..Nigdy nie byłem resortowym dzieckiem w przeciwieństwie do Was. A pracę dostałem dzięki kompetencjom i umiejętnościom jak moi bliscy, a nie znajomości.. EOT..
  • Odpowiedz
@Balonowy21 w końcu komuchu przestaniesz pasożytować na naszych pieniądzach i będziesz musiał wziąć się do uczciwej roboty. Jeszcze raz, żebyś miał świadomość nadciągających zmian resortowa gnido: przegraliście.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Ludzie ile w Was nienawiści.. Aż strach pomyśleć co będziecie robić osobami o innych poglądach jak dojdziecie do władzy..Nigdy nie byłem resortowym dzieckiem w przeciwieństwie do Was. A pracę dostałem dzięki kompetencjom i umiejętnościom jak moi bliscy, a nie znajomości.. EOT.


@Balonowy21: tak tak oczywiście, twoi rodzice też dostali posady bo wystartowali w konkursie i wygrali.
SKOŃCZ KŁAMAĆ każda państwowa spółka ma kierownictwo i szefostwo zapchane takimi jak twoja
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Żeby być w kierownictwie czy szefostwie trzeba mieć do tego kompetencje.. Nie można przecież dostać takiej posady z ulicy, więc przestań kłamać. To za czasów PO-PSL do spółek trafiali ludzie z przypadku..
  • Odpowiedz
A pracę dostałem dzięki kompetencjom i umiejętnościom


@Balonowy21: No to w czym problem? Taki kompetentny, doświadczony pracownik nie ma się czego bać. A nawet jeśli jakimś cudem straci pracę to przecież bez problemu znajdzie kolejną na wolnym rynku. Na pewno nie został zatrudniony na stanowisku, bo mu wcześniej pytania dali by na blachę wykuł czy coś i na pewno potrafi wykazać się samymi sukcesami w pracy, a nie pierdzeniem w stołek
  • Odpowiedz
@dr3vil: W tym problem, że po dorwaniu się władzy ze środowisk totalnej opozycji wyczyszczą wszystkie spółki państwa z kompetentnych ludzi i wprowadzą swoich kolesi po znajomości. Dodatkowo ich rzady znowu doprowadza do 15% bezrobocia i ogólnej biedy przez co nie będzie można znaleźć pracy...
  • Odpowiedz
Żeby być w kierownictwie czy szefostwie trzeba mieć do tego kompetencje.. Nie można przecież dostać takiej posady z ulicy, więc przestań kłamać. To za czasów PO-PSL do spółek trafiali ludzie z przypadku..


@Balonowy21: co ty za bzdury opowiadasz nie można dostać z ulicy?
PRZESTAŃ KŁAMAĆ.
No proszę cię a jakie to kompetencje miał np. taki dyrektor regionalny że Szczecinka który zarzadzał 1/17 lasów w kraju miał tak jak 100 tys ludzi
  • Odpowiedz
@Balonowy21:

W tym problem, że po dorwaniu się władzy ze środowisk totalnej opozycji wyczyszczą wszystkie spółki państwa z kompetentnych ludzi i wprowadzą swoich kolesi po znajomości. Dodatkowo ich rzady znowu doprowadza do 15% bezrobocia i ogólnej biedy przez co nie będzie można znaleźć pracy...


Zdanie o opozycji jakie mam takie mam (czyt. złe), ale pisiory poobsadzały wszędzie swoich pachołków, a "kolesiostwo" i "nepotyzm" tak bardzo karcone przez kaczora okazały się ich
  • Odpowiedz