Wpis z mikrobloga

@michaelus183: Jaka on ma zryta czaszkę ten chłopak to aż mi go jest szkoda momentami. Typ sobie poryl baniak tymi sterydami na tyle, że to już zakrawa o jakąś chorobę psychiczną.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@typ_od_muzyki: Z kryminału xD chłop siedział kilka miesięcy gdzie teraz pucha to przedszkole przy czym zamiast odsiedzieć swoje jak facet to splakal się do prokuratury bo odcięli go od środków dopingujących i teść był w dole, a po wyjściu znowu bomba i struganie charakterniaka, gita, zasadowca, a pogonili go z własnego środowiska bo robi przypał. Gość sobie nawkrecal ulicznych zasad gdzie rozumiem jeszcze w miarę fascynacje tym w wieku 20 lat
  • Odpowiedz
Jaka on ma zryta czaszkę ten chłopak to aż mi go jest szkoda momentami. Typ sobie poryl baniak tymi sterydami na tyle, że to już zakrawa o jakąś chorobę psychiczną.


@XYZ91: To zdecydowanie nie jest efekt absolutnie żadnych sterydów. Tutaj bardziej należy zadać pytanie w jakimś środowisku on funkcjonował za dzieciaka oraz w jaki sposób został on wychowany chociaż był moment w którym każdy się jego starym zachwycał. Prawda jest taka,
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Koksy uwydatniły jego naturalne zachowania i oczywiście, że to co piszesz miało ogromny wpływ na to jak mu się #!$%@?ł łeb, ale towar zrobil z niego jeszcze większego klauna, uwierz mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz