Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #polityka

Nikt tak konserwatywnie nie wypina sraki, jak Samuela Anastazja Torkowska. Prosty, nieskomplikowany tok myślenia oraz otwartość na nowe doświadczenia, wystarczyły to aż za nadto aby startować z listy Kondefekacji. Wysoko postawionych członków partii, na wejściu ujęła mocna, wyczuwalna więź popularnej niegdyś modelki z wolnym rynkiem.
Modelka/polityczka ponad wszystko pragnie normalności, dla siebie i rodaków „…Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja, mam wrażenie, zapewnia taką normalność…” . Sam Janusz Korwin Mikke gdy usłyszał te słowa, docenił jej intelekt i zezwolił Samułeli zagrać ze swoim psem Odim w szachy. Podobno, Janusz nawet usiadł obok niej, żeby jej podpowiadać. Tak ją polubił.
1387 głosy nie dały Samuelu mandatu poselskiego. Torkowska nie zraziła się jednak do polityków i zapowiada ze jeszcze się będzie widoczna.
„…dziennikarstwo w prawicowych mediach, czy w sejmie, czy w telewizji, to bedzie okazja mnie zobaczyć, napewno, napewno…” Rozbierana sesja Samueli na posiedzeniu sejmu, na pewno rozpaliła by nawet laskę marszałkowską a mały kaczorek, może pierwszy raz by doszedł bez pomocy dudu, mateuszka i kota. Bóg z wami i pamiętajcie o wartościach konserwatywnych.
Julius_90 - #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #polityka 

Nikt tak konserwatywnie...

źródło: C2238016-FECA-4AC9-BC07-6BE3D3B10B71

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz