Wpis z mikrobloga

już mówią, ze jest "dziura Morawieckiego"( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli pretekst żeby nie spełniać obietnic wyborczych. Pamiętam jak PO mówiło, że w 2014 roku nie bedzie kasy na 500+ "nie ma i nie będzie, pokażcie gdzie są". Więc standard PO z rządów 2007-2015 zachował się identycznie. Brawo dla naiwników, którzy nabrali się na inne punkty niż "obalić pis od władzy, a później się zobaczy"( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie popieram rozdawnictwa, ale pisowskie rozdawnictwo i tak będzie utrzymane. Co najwyżej PO nie spełni swoich obietnic.. Obietnice to tylko przenośnie. Donald odkąd wygrał wybory nie spełnił już 4 obietnic( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak obiecał...

#polityka #polska #wybory #heheszki
  • 10
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: A przedstawiłeś chociaz jeden? Ja powiedzialem ze jak pis przegra wybory, to tego samego dnia napije sie za zdrowie Tuska, a tego nie zrobiłem bo na drugi dzień był poniedziałek. Też należy powiedzieć że jestem niesłowny? Zrobie to przy najbliższej okazji, tak samo jak Tusk w Brukseli ;) pozdro
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyceronidas: zeby zrobić Rząd to najpierw trzeba ustalić wspólne cele koalicji (programy 5 partii idą się walić, powstaje jeden), więc zrobić wspólny program sprawdzając co można zrobić... Nie uczyli Cie tego na PO, Wos czy innych lekcjach o polityce?
  • Odpowiedz
już mówią, ze jest "dziura Morawieckiego"


@arturek98c: Była i jest. NIK zrobił bardzo fajny raport w tej sprawie. 300 miliardów długu gdzieś schowane, no ale to jest spoko. Tusk nie wypełnił obietnicy to źle. xD
  • Odpowiedz
  • 1
@gryyyn: czyli twierdzisz, że Tusk i cała opozycja jest taka naiwna, niedoinformowana, ślepa, że nie wiedzieli, że nie spełnią obietnic wyborczych, bo nie ma z czego?( ͡° ͜ʖ ͡°) robią was bez mydła. A wam powiedzią "obiecaliśmy, ale nie widzieliśmy, że nie ma kasy" przez kilkanaście lat w Sejmie nie wiedzą jak wygląda budzet kraju.. oj
  • Odpowiedz