Wpis z mikrobloga

Lewica nie jest w stanie przekonać do siebie wyborców więc klasycznie chce zrobić to marszem przez instytucje. A stanowisko MEN jest idealnym do programowania przyszłych wyborców.
Pana z koloratką zastąpi drag queen, a główny nacisk położy się na edukację seksualną zapewne opartą na matrycach WHO. Cała podstawa programowa będzie oparta na wydawnictwach feministycznych, które mają już do tego odpowiednio przystosowaną literaturę. Na lekcjach biologii dzieci dowiedzą się że istnieją setki płci a mężczyźni też rodzą dzieci. Na historii dowiedzą się o wyzwoleńczym marszu Armii Czerwonej, tak jak pan Czarzasty powiedział. WF pójdzie do kosza, bo to bodyshaming i te sprawy, a otyłość jest przecież sexy.
W liceach będą się odbywać warsztaty feministyczne, gdzie nauczycielki przekażą wiedzą jak oskarżyć kogoś o gwałt bez żadnych dowodów.
Matematyka pewnie też pójdzie do kosza (środowisko te ma ponoć ogromne problemy z nierównościami).
Zresztą posłowie tej formacji otwarcie mówią, że gospodarka, VAT, podatki oraz inflacja to sprawy nieistotne. Najważniejszy jest przecież seks.

Ja mam nadzieję, że Tusk ma jeszcze trochę oleju w głowie i wie czym to się może skończyć.

#bekazlewactwa #polityka
dom_perignon - Lewica nie jest w stanie przekonać do siebie wyborców więc klasycznie ...

źródło: lewicakomit

Pobierz
  • 30
@Kryspin013: Lewica z tego co wiem to straciła połowę poparcia w stosunku do ostatnich wyborów.


@dom_perignon: trudno by nie straciła jak większość zagłosoała na ko by ze strachu przed pisem. KO natomiast nie było konkurencją dla konfederacji.

Ten plankton jeszcze nie jest w koalicji a już jest w konflikcie z PSL-em xD


@dom_perignon: wykopek odkrywa, że w koalicji się negocjuje. Zresztą znowu, to co powiedzieć o konfie która jako
@Kryspin013: Ale mowa jest o Lewicy a nie konfederacji. Konfederacja nie będzie tworzyć rządu z KO.


Zachaczyłem o konfederację bo kojarzę cię z prokonfederackich wpisów, więc po prostu byłem ciekawy czy potrafisz dostrzec te same porażki w konfederacji, które dostrzegasz w lewicy. Konfederacja jest jednym z największych przegranych tych wyborów co przecież przyznali sami liderzy konfederacji.

Nie udało się przyciągnąć młodych przy rekordowej frekwencji młodych (tylko pis wypadł gorzej od konfy