Wpis z mikrobloga

Zapytałem tylko, czy nadal podtrzymuje swoje słowa z wczoraj, o półtonowej bombie lotniczej, oraz czy taki rodzaj zniszczeń na parkingu przed szpitalem, gdzie stoją domy , szopa z drewna i panele słoneczne oraz nieuszkodzone samochody wskazuje na 500 ofiar. Dodałem, że fakt, iż szyby w samochodzie stojącym 50 metrów od "dziury" w ziemi nie są wybite, jest dość zastanawiający.
No także tego.
Od tej "sławy" w internecie w dupie mu się poprzewracało.
#izrael #palestyna #wojna
Pshemeck - Zapytałem tylko, czy nadal podtrzymuje swoje słowa z wczoraj, o półtonowej...

źródło: xxx

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Dodałem, że fakt, iż szyby w samochodzie stojącym 50 metrów od "dziury" w ziemi nie są wybite, jest dość zastanawiający.


@Pshemeck:

To teraz mógłbyś zdiagnozować atak na Pentagon podczas 9/11?
  • Odpowiedz
@editores nonwlasnie ostatnio mnie to zażenowało dosyć mocno. Od jakiegoś czasu chłopa oglądam i nagle słyszę że dziękuję wszystkim patronom i że jeszcze mu brakuje x PLNów na cytuję „nowego kompa”. Gość zbiera na maka studio ze 23k xD
  • Odpowiedz
@Pshemeck: na początku też go sporo oglądałem i czytałem myśląc "ooo no no, ten gość to dobrze mówi, prawdziwy ekspert od bliskiego wschodu". No pewnie i jest tym ekspertem ale zauważyłem że skrzywienie w stronę arabską/palestyńską jest bardzo mocne - praktycznie każdy wpis na TT z propalestyńskim nastawieniem, zaopiniowaniem - szkoda bo dobrze się go słucha jak mówi o rzeczach przedstawiając po prostu fakty, nie potrzebuję żeby mnie ktoś urabiał.

Nic
  • Odpowiedz