Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Marvin wchodzac do programu: OPALONY, USMIECHNIETY, SZCZESLIWY MLODY CZLOWIEK
Marvin po kilku tygodniach w relacji z toxykiem: Depresja, smutne oczy, blado siny, bez energii zyciowej, introwertyk :V :D
To co malu robila z tym chlopakiem od kilku odcinkow, to wszystko mi wskazywalo na to, ze ona go UKARZE swoim wyjsciem. To doskonala manipulatorka, toksyczna lasunia o narcystycznych cechach osobowosci. Zaklamana, jak nie wiem co. Gra aktorska na odrobine lepszym poziomie od 'aktorow' tanich produkcji. WYSZŁA 'montujac' marvinowi 'marchewke na patyku' by sie jedynie rozpedzil i gonił ją z jeszcze wiekszym zapalem, tracac jakikolwiek rozsadek. Wspolczuje mu, ze tego nie widzi i brnie zamiast ha tfu i przed siebie : )
  • 6
  • Odpowiedz
Idealne podsumowanie. Też takie mialam wrazenie, że ona go "karze" swoim odejściem.
Myslalam, ze po odejściu mallu będzie smutno i nudno, ale dopiero teraz chce mi się ogladac ten program, nie jest już tak ciężko na duszy oglądając. Może to być wskazówka dla ludzi, którzy selekcjonują ludzi do programu, dajcie sobie spokój z ludźmi z problemami psychicznymi, a wybierajcie radosne, pozytywne osoby dzięki temu ten program da się ogladac
  • Odpowiedz
@Ja_nie_stond: oczywiście, gdyby było inaczej to powiedziałaby mu wcześniej o tym ze odchodzi, chociaż tyle była mu winna, jednak ona chciała go zgnoic jeszcze bardziej aby dowiedział się wtedy co inni XDD potworne to jest
  • Odpowiedz
Borderline - typowa Małki

Jakie są objawy charakterystyczne dla osobowości borderline?
Osoba z zaburzeniami BPD nie umie samodzielnie przezwyciężyć stresu i sytuacji kryzysowych. Zamiast działać, tonie w zniechęceniu, panice i niepokoju. Nie potrafi zmobilizować się ani zebrać myśli, by opracować plan wyjścia z sytuacji. Nie podejmuje walki, woli raczej wycofać się, czy poddać myślom samobójczym. Często reaguje gniewem na rozmaite trudne, życiowe sytuacje, doprowadza do kłótni, awantur i znieważania innych.

#!$%@? ją
  • Odpowiedz
@samosm: o to to! Powiedział jej coś w złości, a ona zamiast sama do niego podejść to pobiegła do produkcji żeby przypadkiem się nie rozmyślił xD
  • Odpowiedz